Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Dr Jerzy Jaśkowski: Świat jest inny odc. 127 - Ministerstwo Propagandy

Opublikowano: 21.04.2020
Autor: dr Jerzy Jaśkowski
Kto zarabia na rozgrywkach piłki nożnej? Zazwyczaj wydaje nam się że ten kto wygrywa mecze. Nic bardziej mylnego - bez względu, kto wygra mecz - zawsze wygrywa właściciel Stadionu.



Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zmkGDPejokg

Klopoty z oddychaniem? Nie noście maseczki!

Opublikowano: 20.04.2020
Autor: Webmaster
Na zdjęciu:
- wynik natlenienia krwi na poziomie 98 po jednokilometrowym szybkim spacerze BEZ maseczki.
- normy zdrowotne, wynik poniżej 90 wymaga pilnej wizyty u lekarza
- wynik natlenienia krwi na śmiertelnym poziomie 88 po jednym kilometrze szybkiego spaceru W MASECZCE.
     Zakładanie maseczki przez osoby mające problemy z oddychaniem, grozi hipoksemią, co oznacza, że z powodu niskiego wysycenia krwi tlenem dochodzi do jej niedoboru w tkankach, co zaburza pracę narządów i całego organizmu. Objawiać się to może sennością, osłabieniem, zawrotami i bólem głowy, uczuciem niemocy i braku energii, a także obecnością krwi w ślinie.
.

Czytaj więcej...

Dlaczego test na Koronawirusa ma tak dużo błędów

Opublikowano: 19.04.2020
Autor: Webmaster
     Kary Mullis to amerykański biochemik uważany za wynalazcę reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), fundamentalnej dla biologii molekularnej techniki, pozwalającej na kopiowanie specyficznych sekwencji DNA. Za pracę w tej dziedzinie Kary Mullis otrzymał w 1993 Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii. W tym wideo przedstawiam jego sylwetkę i historię powstania testu PCR który używany jest obecnie do testowania osób z podejrzeniem o zarażenie koronawirusem. Oprócz Kary Mullinsa przytoczę jeszcze opije innych lekarzy, którzy przestrzegają nas, że test ten nie powinien być stosowany, gdyż jego funkcjonalność nie pozwala na uzyskiwanie poprawnych rezultatów.

Czytaj więcej...

Jerzy Zięba: Testowe oszustwo świata

Opublikowano: 19.04.2020
Autor: Webmaster

Żródło: https://www.youtube.com/watch?time_continue=620&v=zdVeyBxWjno&feature=emb_logo
 

Czytaj więcej...

Koronawirus to nie pandemia

Opublikowano: 19.04.2020
Autor: Webmaster
„Patomorfolodzy wypowiadają się, że na swoim stole nie spotkali ani jednej osoby, która zmarłaby z powodu koronawirusa. We Włoszech trafiły się może trzy takie osoby. I teraz jeśli mówimy o pandemii, to musiałoby być 12 procent zgonów w skali świata. Powiem krótko, z punktu widzenia medycyny, koronawirus to nie pandemia” – Powiedział dr Zbigniew Martyka, ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej

Więcej -> https://naszkrakow.com.pl/2020/04/19/dr-n-med-zbigniew-martyka-patomorfolodzy-wypowiadaja-sie-ze-na-swoim-stole-nie-spotkali-ani-jednej-osoby-ktora-zmarlaby-z-powodu-koronawirusa-we-wloszech-trafily-sie-moze-trzy-takie-osoby-i-t/?fbclid=IwAR2p5etyKAk9uQ26Wzba51pVIE-XmJ5K0Nvl_6_QztIZMVDqgm-VcQe9m_0%29

lub https://gazetakrakowska.pl/koronawirus-jak-nie-zadbacie-o-swoja-odpornosc-maseczki-nie-pomoga-rozmowa/ar/c1-14919962

Nosząc maski, zabijemy więcej ludzi niż ten cały wirus!

Opublikowano: 19.04.2020
Autor: Webmaster
     Dr Judy Mikovits wypowiada swoja opinie na temat pandemii. Nie ma żadnych naukowych dowodów, że proste maski respiracyjne lub chirurgiczne mogą powstrzymać wirusa. Szczepionki przeciw grypie są główna przyczyna światowej pandemii.

     Proste maski respiracyjne nic nie pomagają!  Natomiast w znaczący sposób, zależnie od swej struktury, ograniczają oddychanie.  Nieefektywny oddech, bądź zbyt niska jego częstość powodują niewystarczający napływ utlenionego powietrza do pęcherzyków płucnych. Spowolnienie oddychania powoduje zaburzenia metaboliczne.
      Zaburzenie dopływu tlenu do komórek powoduje natychmiastową zmianę ich funkcjonowania. Ograniczają one swoją aktywność i przechodzą na tzw. metabolizm beztlenowy.  Dłuższe niedotlenienie powoduje rozwój postępującej kwasicy metabolicznej, prowadzi do nieodwracalnych uszkodzeń komórek i ich obumierania. Konsekwencje mogą być dramatyczne - należą do nich niewydolność wielonarządowa i zgon pacjenta.
 

Czytaj więcej...

Nie możesz złapać wirusa, chyba, że dostaniesz go w inny sposób

Opublikowano: 17.04.2020
Autor: Mariusz Budrowski

„Liczy się nie to, co jest prawdą, ale to, co uważa się za prawdę”
Henry Kissinger

Nie możesz złapać wirusa, chyba, że dostaniesz go w inny sposób, o którym Ci dzisiaj opowiem!
     Dlaczego zdecydowałem się na to aby przekazać Ci dzisiaj i teraz te ważne informacje? W ciągu ostatnich dni dotarły do mnie informacje, których nie mogłem już dłużej ignorować! Czy wiedziałeś o kodach i zasadach finansowania poszczególnych świadczeń medycznych w jednostkach służby zdrowia?
     Otóż za każdym wpisanym kodem idą odpowiednie środki pieniężne, ich kwota jest zależna od zachowania i decyzji personelu … i tak dużo więcej lekarz otrzymuje za obcięcie cukrzycowej stopy dla pacjenta, niż za leczenie objawów cukrzycy! Dużo więcej ośrodek otrzyma za wpisanie powód zgonu: Koronawirus, niż za inne objawy grypopodobne! To jest chore, jawne ludobójstwo, na które godzą się ludzie, którzy przysięgali, że będą ratować nasze życie?!
 

Czytaj więcej...

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.