banner20 nowe

Czas covidowych rozliczeń

     Sztuczna „pandemia” covid już się skończyła. Ludzie wreszcie zrozumieli, że dla większości covid był dość łagodną chorobą, a zgony podczas tej pandemii były raczej skutkiem blokowania przez establiszment medyczny skutecznego, taniego leczenia, które było znane od początków pandemii, i stosowania bardzo szkodliwych, okaleczających procedur medycznych, a także w wyniku wprowadzenia przez rządy lockdownów oraz medycznego stanu wojennego, blokującego dostęp chorych do opieki medycznej.

Najwięcej ludzi zmarło jednak z powodu masowego stosowania nieprzetestowanych, eksperymentalnych, zabójczych szczepionek covid, będących de facto broniami biologicznymi.

Terapie genowe Covid mRNA są nieodwracalne.

Mało kto zauważył, że Robert F. Kennedy jr. wygrywa proces przeciwko wszystkim lobbystom farmaceutycznym. Szczepionki Covid nie są szczepionkami. W wyroku Sąd Najwyższy potwierdził, że szkody wyrządzone przez terapie genowe Covid mRNA są nieodwracalne. Ponieważ Sąd Najwyższy jest najwyższym sądem w USA, nie ma już apelacji, a apelacje zostały wyczerpane.

Robert F. Kennedy
W pierwszym oświadczeniu podkreślił, że był to sukces, który był możliwy tylko dzięki międzynarodowej współpracy dużej liczby prawników i naukowców.
Oczywiście ten wyrok otwiera coś na arenie międzynarodowej, zwłaszcza tutaj w Szwajcarii, ten wyrok powinien wywołać fale, ponieważ Szwajcaria ma tutaj szczególną pozycję ze swoją federalną konstytucją.

Nie możesz złapać wirusa, chyba, że..

„Liczy się nie to, co jest prawdą, ale to, co uważa się za prawdę”

Henry Kissinger

UWAGA: artykuł z 14 kwietnia 2020 roku


      Nie możesz złapać wirusa, chyba, że dostaniesz go w inny sposób, o którym Ci dzisiaj opowiem!

Dlaczego zdecydowałem się na to aby przekazać Ci dzisiaj i teraz te ważne informacje? W ciągu ostatnich dni dotarły do mnie informacje, których nie mogłem już dłużej ignorować! Czy wiedziałeś o kodach i zasadach finansowania poszczególnych świadczeń medycznych w jednostkach służby zdrowia? Otóż za każdym wpisanym kodem idą odpowiednie środki pieniężne, ich kwota jest zależna od zachowania i decyzji personelu … i tak dużo więcej lekarz otrzymuje za obcięcie cukrzycowej stopy dla pacjenta, niż za leczenie objawów cukrzycy! Dużo więcej ośrodek otrzyma za wpisanie powód zgonu: Koronawirus, niż za inne objawy grypopodobne! To jest chore, jawne ludobójstwo, na które godzą się ludzie, którzy przysięgali, że będą ratować nasze życie?!

Dożynki w Niebieszczanach: Grzegorz Płaczek

21.08.2022: na dożynkach u Tadeusza Rolnika w Niebieszczanach  konferencje wygłasza Grzegorz Płaczek:

Charlie Chaplin żył 88 lat

Zostawił nam 4 wypowiedzi:

(1) Nic nie trwa wiecznie na tym świecie, nawet nasze problemy.
(2) Uwielbiam chodzić w deszczu, ponieważ nikt nie widzi moich łez.
(3) Najbardziej zmarnowanym dniem w życiu jest dzień, w którym się nie śmiejemy.
(4) Sześciu najlepszych lekarzy na świecie ...:

1. Słońce,
2. Odpoczynek,
3. Ćwiczenia,
4. Dieta,
5. Szacunek do samego siebie
6. Przyjaciele.

Trzymaj się ich na wszystkich etapach swojego życia i ciesz się zdrowym życiem ...
Jeśli zobaczysz księżyc, zobaczysz piękno Boga ...
Jeśli zobaczysz słońce, zobaczysz moc Boga ...
Jeśli zobaczysz lustro, zobaczysz najlepsze stworzenie Boga. Więc uwierz w to.
Wszyscy jesteśmy turystami, Bóg jest naszym biurem podróży, który już zdefiniował nasze trasy, rezerwacje i miejsca docelowe ... zaufaj Mu i ciesz się życiem.

Życie to tylko podróż! Dlatego żyj dzisiaj!

Może nie być jutra ...

Sprawdź jak zła jest szypawka, którą otrzymałeś

Kody partii szczepionek przeciwko koronawirusowi 2019

Link do bazy danych z seriami szczypawek i skutków poszczególnych serii.

 

Projekt traktatu pandemicznego WHO

Pod koniec lipca Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała roboczy projekt traktatu pandemicznego. Próba przejęcia przez WHO poważnej części suwerenności państw członkowskich, co jeszcze niedawno określano mianem „teorii spiskowej”, została tym samym udokumentowana. Eksperci Ordo Iuris nie tylko ujawniają działania międzynarodowych urzędników WHO, ale także aktywnie zabierają głos na forum Światowej Organizacji Zdrowia i organizują sprzeciw wobec zamachu na suwerenność.

Projekt traktatu pandemicznego WHO to nie tylko nadanie Światowej Organizacji Zdrowia „centralnej roli w zakresie zapobiegania, gotowości i reagowania na pandemie jako organu kierującego i koordynującego na poziomie międzynarodowym”, a co za tym idzie, uprawnień ograniczających swobodę państw w doborze skutecznych środków walki z epidemiami.