Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Andy Wakefield: To nie jest szczepionka! To eksperyment masowej modyfikacji genetycznej

Opublikowano: 16.12.2020 Autor: Webmaster

Komentarz na bitchute.com:
Park Jurajski nie był odpowiednią analogią, bardziej przypomina Wyspę Dr Mareau.
Andy znacznie uprościł tam proces transkrypcji RNA dla masowej, nie znającej się na nauce publiczności, ale wyjaśnił to całkiem dobrze. Nigdy nie powinniśmy mieszać się w ten proces na szerokim spektrum populacji ludzkiej.
To nie jest szczepionka, to eksperyment masowej modyfikacji genetycznej.

Źródło:

Pacjent z COVID z posocznicą osiąga „niezwykły” powrót do zdrowia po dużej dawce witaminy C

Opublikowano: 11.12.2020 Autor: Webmaster

      Według lekarzy młody Australijczyk, który był krytycznie chory na COVID-19 i cierpiał na wczesne stadia sepsy, w niezwykły sposób wyzdrowiał po podaniu ogromnych dawek witaminy C.

Streszczenie:
  • Sepsa jest częstą przyczyną śmierci osób ciężko chorych na COVID-19
  • Naukowcy z Florey Institute zastosowali duże dawki witaminy C w leczeniu sepsy u zwierząt
  • Lekarze w Austin Hospital wypróbowali tę technikę na krytycznie chorym pacjencie, który następnie doznał „niezwykłego” wyzdrowienia


     Profesor Rinaldo Bellomo, dyrektor intensywnej terapii w Austin Health w Melbourne, powiedział, że stan zdrowia 40-latka zaczął się znacznie pogarszać po COVID-19, wraz z utratą funkcji nerek i spadkiem ciśnienia krwi.

      Sepsa - stan zagrażający życiu, który pojawia się, gdy organizm w odpowiedzi na infekcję uszkadza własne narządy - zaczyna ogarniać jego ciało, a czas ucieka.

Czytaj więcej...

Szczepionki, które zmieniają Twoje DNA i włoski eksperyment Gatesa

Opublikowano: 10.12.2020 Autor: Webmaster
Europa już planowała wydanie paszportu szczepionki na trzeci kwartał 2019 r. Prawdziwe pytanie brzmi: czym jest szczepionka. Gates finansuje szczepionkę, która jest zupełnie inna. Zamiast wprowadzić próbkę choroby, ufundował szczepionkę, która jest po części nanobotami, których celem jest zmiana i modyfikacja twojego DNA, aby zapobiec chorobom. To już spotkało się z aprobatą i jest wysoce wątpliwe, jakie są długoterminowe skutki zmiany czyjegoś DNA.

Czytaj więcej...

Dr n. med. Zbigniew Martyka o nowych szczepionkach

Opublikowano: 08.12.2020 Autor: Webmaster
Szanowni Państwo!
     Mój wczorajszy post nt. bezpieczeństwa szczepionki na COVID-19, został ocenzurowany przez Facebooka - zniknął beż żadnego uzasadnienia, ani nawet jakiejkolwiek informacji ze strony administratorów serwisu. Ze względu na istotę przekazywanych informacji, poniżej załączam ponownie treść usuniętego posta.
==============================
     Coraz więcej osób pyta mnie, czy proponowana szczepionka na SarsCoV-2 będzie bezpieczna. Jest nowatorska (po raz pierwszy w historii ma to być szczepionka wpływająca na geny). Nie było możliwości wieloletniej obserwacji i dłuższych badań, jak to jest wymagane przy wprowadzaniu na rynek nowej szczepionki. Nie mogę więc mieć informacji na temat jej bezpieczeństwa i ewentualnych odległych skutków ubocznych – z prostego powodu – nie ma ich nikt na świecie. Mogę się opierać na materiałach udokumentowanych, dotyczących tego tematu i takie też informacje mogę obiektywnie przekazywać. Nasze władze informują, że szczepionka będzie bezpieczna.

Czytaj więcej...

Jak ci się udało zaprowadzić do piekła aż tyle dusz?

Opublikowano: 17.11.2020 Autor: Webmaster

     Jeden młody diabeł zapytał starego : „Jak ci się udało zaprowadzić do piekła aż tyle dusz?” Stary diabeł odpowiedział : „Wzbudziłem w nich strach!” Odpowiedział młody: „Super robota! A czego się bali? Wojen? Głodu?” Odpowiedział stary: „Nie, bali się choroby!” Na to młody: „Czy to znaczy, że nie zachorowali? Nie umarli? Nie było dla nich ratunku?” Stary odpowiedział: „Ależ nie! Zachorowali, umarli, a ratunek był”. Młody diabeł zdziwiony odpowiedział : „To w takim razie nie rozumiem???”

Czytaj więcej...

Edyta Górniak: Rok absurdów

Opublikowano: 13.11.2020 Autor: Webmaster
     Rok absurdów, manipulacji i rozpadu wszystkiego co znaliśmy. Rok utraty zdrowia i rok utraty Duszy. Gdzie się zatrzymamy, jeśli człowiek zaledwie nabiera rozpędu w agresji ...?
Świat nie powinien być jednolity. Ale nie powinien także być poróżniony w takim sensie, jak się to na Naszych oczach objawia.
Jestem zaskoczona medialną manipulacją moich wypowiedzi. Poruszyłam wiele wątków i zagadnień, także tych globalnie trudnych wcale nie mniej, niż sam covid. Poruszyłam je nie w telewizji ogólnopolskiej, lecz na prywatnym, zamkniętym kanale.

Czytaj więcej...

Prawda Was wyzwoli!

Opublikowano: 10.11.2020 Autor: Webmaster
Po oglądnieciu tego filmu na pewno zmienisz myślenie!

Wojciech Sumliński: Lockdown w Polsce: realizacja scenariusza Rockefellera i Gatesa!

Opublikowano: 10.11.2020 Autor: Wojciech Sumliński
Są wydarzenia, które zmieniają wszystko i po których nic już nie jest takie, jak było przedtem - o takim właśnie wydarzeniu opowiada ta historia. W jednej chwili ludzkość stanęła na krawędzi katastrofy, w obliczu tajemniczej epidemii, która zniszczyła teraźniejszość, zmieniła wyobrażenie o przeszłości, wywołała lęk i pytania o przyszłość: czy pandemia to przypadek - nie przypadek, czy wirus zmieniono w broń, co w tej historii jest prawdą, a co oszustwem, kto na tym zyskał i co nas czeka?


Źródło: https://youtu.be/utaVaL5vgog

Psycholog aresztowany za nawoływanie do myślenia

Opublikowano: 10.11.2020 Autor: Webmaster
Obejrzyj zanim zostanie usunięte. SZOK! Marcin Juchas Juchniewicz prześladowany przez Państwo Polskie za dążenie do przestrzegania Prawa Naturalnego danego każdej żywej istocie, jakim jest WOLNOŚĆ!!!! Udostępniajcie, róbcie zasięgi, pozwólcie każdemu wyrobić sobie własny pogląd. OBEJRZYJ W CAŁOŚCI!


Źródło: FaceBook

Włodzimierz Gut: Kiedy świat poradzi sobie z koronawirusem?

Opublikowano: 25.10.2020 Autor: Webmaster

Źródło: https://scontent-ort2-2.xx.fbcdn.net/v/t66.36240-6/44959798_131134432044951_7672901414283687328_n.mp4?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6Im9lcF9oZCJ9&_nc_ohc=naTvKWE5V2AAX_4RHM3&_nc_ht=scontent-ort2-2.xx&oh=51ba30056ea6e0b94bb334462a3a7610&oe=5FB946D6

Komentarz:
Justyna: 2 dni temu (edytowany)
"Musimy wyprodukować 7.5 mln dawek szczepionek" - Bill Gates. Od kiedy jakiejkolwiek szczepionki podaje się osobom chorym? To raz... Druga sprawa dotyczy tego, że nawet jeśli ta szczepionka nie da od razu efektów ubocznych, mogą wyjść po roku czy kilku latach, pod postacią wielu chorób, zgonów. Kto będzie wówczas wiązał to z efektem szczepień? Inna kwestia...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3188762317918007&id=100003528099382