Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Oszustwa związane ze zmianami klimatu

Opublikowano: 30.12.2019
Autor: Mike Adams
     Oszustwo związane ze zmianami klimatu upadło. Właśnie opublikowano niszczycielską serię artykułów naukowych, w których ujawniono, że ludzka aktywność może przyczynić się do wzrostu globalnych temperatur o jedynie 0,01 ° C , co oznacza, że ​​cała ludzka działalność jest celem ataków radykalnych alarmistów zmiany klimatu - silniki spalinowe, loty samolotem, ciągniki z silnikiem Diesla - praktycznie nie mają mierzalnego wpływu na temperaturę planety.

Fińscy naukowcy przewodzili badaniom, publikując artykuł zatytułowany „Brak dowodów eksperymentalnych na znaczące antropogeniczne zmiany klimatu”.
 

Czytaj więcej...

10 najważniejszych historii antyrakowych z 2019 r

Opublikowano: 27.12.2019
Autor: Tracey Watson
(Natural News): Niewiele chorób powoduje tyle samo strachu i cierpienia co rak. Zmiany stylu życia, takie jak regularne ćwiczenia, utrzymywanie zdrowej wagi, nie palenie tytoniu i jedzenie odpowiednich pokarmów, mogą znacznie przyczynić się do zapobiegania rakowi. Ale ludzka natura jest tym, czym jest, wielu z nas nie dokonuje tych zmian, dopóki nie jest za późno i już zdiagnozowano nam poważną chorobę.

Niemniej jednak nigdy nie jest za późno na dokonanie właściwych wyborów, aby dać sobie najlepszą szansę na pokonanie raka.

Spójrzmy na niektóre z artykułów Natural News opublikowanych w tym roku, w których opisano naturalne sposoby walki z rakiem i zapobiegania mu.

Czytaj więcej...

Życzenia Boże Narodzenie 2009

Opublikowano: 24.12.2019
Autor: Webmaster

Witamina C przewyższa szczepionki

Opublikowano: 23.12.2019
Autor: Jonathan Landsman
(NaturalNews) Idea „srebrnej kuli”, która może wyleczyć ludzkość z wielu różnych chorób, które ją nękają, od raka po odrę do grypy, od dawna była marzeniem zarówno pacjenta, jak i lekarza. Co by było, gdyby ta srebrna kula nie przyszła w postaci ostatnich ryzykownych szczepień, ale w postaci suplementu witaminowego?

Dokładnie taki wniosek można wyciągnąć po przeglądzie korzyści płynących z witaminy C znalezionych w pracy dr Fredericka Klennera.

Czytaj więcej...

Dwie serie probiotyku Lakcid forte wycofane

Opublikowano: 07.11.2019
Autor: Webmaster

     Główny Inspektor Farmaceutyczny wycofał  z obrotu dwie serie probiotyku Lakcid forte z powodu wady jakościowej.

Więcej

UE wprowadza zakaz stosowania pestycydów Bayera wyrządzających krzywdę pszczołom

Opublikowano: 22.10.2019
Autor: Webmaster
BRUKSELA (Reuters) - Rządy Unii Europejskiej we wtorek rozszerzyły unijny zakaz stosowania pestycydów wyrządzających krzywdę pszczołami, podejmując decyzje o nieprzedłużaniu umowy na środek owadobójczy Bayera znany jako tiaklopryd.
      Rolnicy nie będą mogli stosować środka owadobójczego sprzedawanego pod markami Calypso i Biscaya po 30 kwietnia 2020 r., kiedy to wygasa aktualna umowa na jego używanie.
      Większość krajów UE zatwierdziła propozycję Komisji Europejskiej, aby nie przedłużać umowy.

Czytaj więcej...