Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Nie możesz złapać wirusa, chyba, że dostaniesz go w inny sposób

Opublikowano: 17.04.2020 Autor: Mariusz Budrowski

„Liczy się nie to, co jest prawdą, ale to, co uważa się za prawdę”
Henry Kissinger

Nie możesz złapać wirusa, chyba, że dostaniesz go w inny sposób, o którym Ci dzisiaj opowiem!
     Dlaczego zdecydowałem się na to aby przekazać Ci dzisiaj i teraz te ważne informacje? W ciągu ostatnich dni dotarły do mnie informacje, których nie mogłem już dłużej ignorować! Czy wiedziałeś o kodach i zasadach finansowania poszczególnych świadczeń medycznych w jednostkach służby zdrowia?
     Otóż za każdym wpisanym kodem idą odpowiednie środki pieniężne, ich kwota jest zależna od zachowania i decyzji personelu … i tak dużo więcej lekarz otrzymuje za obcięcie cukrzycowej stopy dla pacjenta, niż za leczenie objawów cukrzycy! Dużo więcej ośrodek otrzyma za wpisanie powód zgonu: Koronawirus, niż za inne objawy grypopodobne! To jest chore, jawne ludobójstwo, na które godzą się ludzie, którzy przysięgali, że będą ratować nasze życie?!
 

Czytaj więcej...

Objawy SARS-CoV-2 prowadzą do sieci 5G.

Opublikowano: 13.04.2020 Autor: Webmaster
Objawy SARS-CoV-2 mniej przypominają infekcję wirusową a bardziej „zatrucie z napromieniowania”.

Efekt uboczny zespołu COVID-19, wywoływanego przez koronawirusa SARS-CoV-2 a zgłaszany przez pacjentów dzielących się swoimi objawami na Twitterze, jest obecnie opisywany jako coś elektrostatycznego, związanego z „elektryczną gęsią skórą” i jest to jeden z bardziej tajemniczych objawów choroby. Niektórzy lekarze znajdujący się na pierwszej linii walki z koronawirusem uważają, że są to oznaki walki organizmu z chorobą.

Czytaj więcej

No commnents

Opublikowano: 13.04.2020 Autor: Webmaster

47 000 dzieci okaleczonych i na stałe niepołnosprawnych w Indiach to bezpośredni
wynik szczepień przeciw POLIO zafundowanych przez Bill Gates'a


Czytaj więcej...

List policjanta do redakcji

Opublikowano: 12.04.2020 Autor: Webmaster
     Do redakcji jednego z telewizyjnych programów publicystycznych, chcący zachować anonimowość funkcjonariusz policji, przysłał bulwersujący list. Publikujemy go w całości, bez żadnej ingerencji w treść.
     W ostatnich dniach trwa prawdziwa nagonka na policję, która próbując wdrażać kuriozalne czasem przepisy wprowadzane na szybko, a pisane na kolanie przez nasz rząd, zachowuje się chwilami irracjonalnie. Karanie ludzi gigantycznymi mandatami za jazdę na rowerze, czy siedzenie na ławce w parku – karami rzędu 12 000 zł, jest mocnym przegięciem. Pytanie, kto przegina? Funkcjonariusze? Ich przełożeni? Rząd? A może wszyscy razem? Przeczytajcie, zamieszczoną w sieci, spowiedź anonimowego policjanta:

Czytaj więcej...

Kerry Cassidy i dr. Robert O. Young- Interstitium NOWYM ORGANEM CIAŁA! 8 kwietnia 2020

Opublikowano: 10.04.2020 Autor: Webmaster
     W filmie przedstawiamy urywki wywiadu przeprowadzonego kilka dni temu, przeprowadzonego przez Kerry Cassidy z Projektu Camelot z dr. Robertem O. Young, który przedstawia odkrycie nowego organu w ludzkim ciele, tzw. Interstitium (pol. "śródmiąższe"), któy okazuje się mieć kluczowe znaczenie w wielu, jeśli nie wszystkich współczesnych chorobach, włączając "wirusy". U podstaw wszystkiego leży zatrucie komórek.
     Na koniec fragment wypowiedzi głównego lekarza oddziału zakaźnego szpitala w Nowym Jorku, który apeluje do lekarzy na całym świecie, by otwarcie zaczęli mówić o "nowej chorobie", z którą mają do czynienia przy łóżkach pacjentów, której symptomy nie zgadzają się z symptomami jakiegokolwiek wirusa, a zalecane leczenie jest wg niego nieodpowiednie i w wielu przypadkach bardziej pacjentom szkodzi, niż pomaga.

Linki:
Wywiad Kerry Cassidy z dr. Robertem O. Young "Czym jest wirus?"
Wypowiedź lekarza z Nowego Jorku:
Artykuły o odkryciu "interstitium" w mediach polskich":
- http://przystaneknauka.us.edu.pl/arty...
- https://zdrowie.radiozet.pl/Choroby/N...

Artykuł dr. Robert O. Young na temat 5G, koronawirusa i interstitium
   
Za: https://www.youtube.com/watch?v=tIwXxYhIBLQ&feature=youtu.be (dostęp 10.04.2020)
DAROWIZNY na publikacje książek i działania edukacyjne: PayPal e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                                                                                                        strona: www. samoświadomi.pl

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.