Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

P-l-a-n-demia i kontrola obywateli

Opublikowano: 24.12.2020 Autor: Webmaster

 

Warto przeczytać: Wywiad z prof. Majewską

Opublikowano: 24.12.2020 Autor: Webmaster
Prof. Maria Dorota MajewskaEMA autoryzowała szczepionkę Pfizer. 27 grudnia rozpoczną się pierwsze szczepienia lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów. "To eksperyment podyktowany celami politycznymi i finansowymi globalnych oligarchów" - mówi znana naukowiec

Justyna Socha:
Czy gdy zaczęła się ta cała historia z pandemią, od razu dostrzegła pani podobieństwo do historii ze świńską grypą? Czy jednak się różnią?

Czytaj więcej...

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR”

Opublikowano: 23.12.2020 Autor: Webmaster
Wywiad z prof. zw. dr hab. Romanem Zielińskim

15.12.2020 r.
Panie Profesorze, jest Pan bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, gdzie na swoim koncie na FB uświadamia Pan ludzi, korzystając ze swojej obszernej wiedzy z dziedziny genetyki i biologii. W jednym z postów nazwał Pan Narodowy Plan Szczepień „Narodowym Planem pogoni za społeczeństwem z igłą i strzykawką”. Dlaczego?

Czytaj więcej...

Polka z UK poddała się dobrowolnemu szczepieniu, po którym doznała paralizu

Opublikowano: 18.12.2020 Autor: Webmaster
Wybrane brytyjskie szpitale szczepią już od tygodnia. Od wczoraj szczepionkę przeciwko Covid-19 podają również przychodnie. Wśród zaszczepionych są już pierwsi Polacy. Wśród nich jest kobieta, która doznała bolesnych efektów ubocznych. Kiedy próbowała wyjaśnić co się z nią dzieje - jeden z lekarzy ze szpitala nazwał zaobserwowane objawy procesem "oczyszczania się organizmu" i wyraził zwątpienie w potrzebę szczepienia zdrowych osób.

Czytaj więcej...

Andy Wakefield: To nie jest szczepionka! To eksperyment masowej modyfikacji genetycznej

Opublikowano: 16.12.2020 Autor: Webmaster

Komentarz na bitchute.com:
Park Jurajski nie był odpowiednią analogią, bardziej przypomina Wyspę Dr Mareau.
Andy znacznie uprościł tam proces transkrypcji RNA dla masowej, nie znającej się na nauce publiczności, ale wyjaśnił to całkiem dobrze. Nigdy nie powinniśmy mieszać się w ten proces na szerokim spektrum populacji ludzkiej.
To nie jest szczepionka, to eksperyment masowej modyfikacji genetycznej.

Źródło:

Pacjent z COVID z posocznicą osiąga „niezwykły” powrót do zdrowia po dużej dawce witaminy C

Opublikowano: 11.12.2020 Autor: Webmaster

      Według lekarzy młody Australijczyk, który był krytycznie chory na COVID-19 i cierpiał na wczesne stadia sepsy, w niezwykły sposób wyzdrowiał po podaniu ogromnych dawek witaminy C.

Streszczenie:
  • Sepsa jest częstą przyczyną śmierci osób ciężko chorych na COVID-19
  • Naukowcy z Florey Institute zastosowali duże dawki witaminy C w leczeniu sepsy u zwierząt
  • Lekarze w Austin Hospital wypróbowali tę technikę na krytycznie chorym pacjencie, który następnie doznał „niezwykłego” wyzdrowienia


     Profesor Rinaldo Bellomo, dyrektor intensywnej terapii w Austin Health w Melbourne, powiedział, że stan zdrowia 40-latka zaczął się znacznie pogarszać po COVID-19, wraz z utratą funkcji nerek i spadkiem ciśnienia krwi.

      Sepsa - stan zagrażający życiu, który pojawia się, gdy organizm w odpowiedzi na infekcję uszkadza własne narządy - zaczyna ogarniać jego ciało, a czas ucieka.

Czytaj więcej...

Szczepionki, które zmieniają Twoje DNA i włoski eksperyment Gatesa

Opublikowano: 10.12.2020 Autor: Webmaster
Europa już planowała wydanie paszportu szczepionki na trzeci kwartał 2019 r. Prawdziwe pytanie brzmi: czym jest szczepionka. Gates finansuje szczepionkę, która jest zupełnie inna. Zamiast wprowadzić próbkę choroby, ufundował szczepionkę, która jest po części nanobotami, których celem jest zmiana i modyfikacja twojego DNA, aby zapobiec chorobom. To już spotkało się z aprobatą i jest wysoce wątpliwe, jakie są długoterminowe skutki zmiany czyjegoś DNA.

Czytaj więcej...

Dr n. med. Zbigniew Martyka o nowych szczepionkach

Opublikowano: 08.12.2020 Autor: Webmaster
Szanowni Państwo!
     Mój wczorajszy post nt. bezpieczeństwa szczepionki na COVID-19, został ocenzurowany przez Facebooka - zniknął beż żadnego uzasadnienia, ani nawet jakiejkolwiek informacji ze strony administratorów serwisu. Ze względu na istotę przekazywanych informacji, poniżej załączam ponownie treść usuniętego posta.
==============================
     Coraz więcej osób pyta mnie, czy proponowana szczepionka na SarsCoV-2 będzie bezpieczna. Jest nowatorska (po raz pierwszy w historii ma to być szczepionka wpływająca na geny). Nie było możliwości wieloletniej obserwacji i dłuższych badań, jak to jest wymagane przy wprowadzaniu na rynek nowej szczepionki. Nie mogę więc mieć informacji na temat jej bezpieczeństwa i ewentualnych odległych skutków ubocznych – z prostego powodu – nie ma ich nikt na świecie. Mogę się opierać na materiałach udokumentowanych, dotyczących tego tematu i takie też informacje mogę obiektywnie przekazywać. Nasze władze informują, że szczepionka będzie bezpieczna.

Czytaj więcej...

Jak ci się udało zaprowadzić do piekła aż tyle dusz?

Opublikowano: 17.11.2020 Autor: Webmaster

     Jeden młody diabeł zapytał starego : „Jak ci się udało zaprowadzić do piekła aż tyle dusz?” Stary diabeł odpowiedział : „Wzbudziłem w nich strach!” Odpowiedział młody: „Super robota! A czego się bali? Wojen? Głodu?” Odpowiedział stary: „Nie, bali się choroby!” Na to młody: „Czy to znaczy, że nie zachorowali? Nie umarli? Nie było dla nich ratunku?” Stary odpowiedział: „Ależ nie! Zachorowali, umarli, a ratunek był”. Młody diabeł zdziwiony odpowiedział : „To w takim razie nie rozumiem???”

Czytaj więcej...