Rewelacyjny wywiad z Dr Zachary Bush

Na kanale : bitchute.com/jerzy-zieba absolutnie REWELACYJNY wywiad Del Bigtree z dr. Zachary Bush.
Jest to z polskim lektorem!

Jesteście tak bardzo żądni wiedzy o zdrowiu, o szczepieniach, o zdrowym stylu życia, o świadomości.. Ten wywiad jest absolutnym unikatem!

Szczepione dzieci częściej cierpią na opóźnienia rozwojowe i inne choroby

     Rodzice odmawiający szczepień swoich dzieci argumentują tę decyzję między innymi faktem, że jest bardzo mało – o ile w ogóle istnieją – badań porównawczych dzieci szczepionych i nieszczepionych. Jedno z takich badań zatytułowane „Analiza wyników zdrowia dzieci zaszczepionych i niezaszczepionych: opóźnienia rozwojowe, astma, infekcje ucha i zaburzenia żołądkowo-jelitowe” zostało dzisiaj opublikowane w serwisie PubMed.

      Autorzy – goszczący w Polsce z wystąpieniem przed sejmowym zespołem do spraw bezpieczeństwa szczepień Brian S. Hooker oraz Neil Z. Miller – zbadali dzieci urodzone w latach 2005-2015, będące pod opieką trzech amerykańskich przychodni. Badacze porównali dzieci szczepione w pierwszym roku życia z dziećmi nieszczepionymi pod kątem opóźnień rozwojowych, astmy i infekcji ucha. Badanie jest o tyle istotne, że zostało przeprowadzone na ogromnej grupie dzieci – 4821.

      Wyniki są porażające. Szczepione dzieci cierpią na te dolegliwości dużo częściej niż dzieci nieszczepione. Tylko w pierwszym roku życia dzieci szczepione dwukrotnie częściej cierpią z powodu opóźnień rozwojowych i ponad czterokrotnie częściej z powodu astmy.

      Pełną treść artykułu w języku angielskim można znaleźć tutaj

Źródło: https://naszapolska.pl/2020/06/15/szczepione-dzieci-czesciej-cierpia-na-opoznienia-rozwojowe-i-inne-choroby/?fbclid=IwAR1dSs02V9YydD3MArdYLL-ZEgGu5TolXEt_Nl5SdC0UbxRSuZNNL3DA2Bg

Janusz Nawolski: Całe kłamstwo o Koronawirusie

Spotkanie z gościem STUDIA VTV. Gościem jest Janusz Nawolski - farmaceuta. Prowadzenie Maciej Xantos, realizacja Marcin Wiłkowski
Źródło: STUDIO - VTV1


Informacja:
WSZELKIE OPINIE WYRAŻANE NA ANTENIE TELEWIZJI STUDIO VTV PRZEZ ZAPROSZONYCH GOŚCI - SĄ WYŁĄCZNIE OPINIAMI OSÓB W NIEJ WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ I NIEKONIECZNIE ODZWIERCIEDLAJĄ PUNKT WIDZENIA STACJI.

Nie ma szczepień bez twojej świadomej zgody!

Art. 192. polskiego Kodeksu karnego:
§ 1. Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Na podstawie art. 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej obywatel RP „nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”
1. Przed przystąpieniem do szczepienia każdy pacjent powinien otrzymać do wglądu ulotkę i zaznajomić się z nią sprawdzając termin ważności /były przypadki szczepienia szczepionkami przeterminowanymi/.
2. Przeczytaj zastrzeżenia producenta wskazujące, by nie podawać szczepionki jeśli organizm jest nadwrażliwy na którykolwiek ze składników /w ten sposób producent zabezpiecza się przed zaskarżeniem/. Jeśli są wątpliwości masz otrzymać skierowanie na badania kwalifikacyjne. Należy wyraźnie oświadczyć, że jesteś gotowy się zaszczepić po wydaniu jednoznacznej opinii, że organizm nie jest nadwrażliwy.
3. Podaj lekarzowi do podpisu formularz “Lekarskiej gwarancji bezpieczeństwa szczepień”. Jeśli nie podpisze to znaczy, że chce uniknąć odpowiedzialności na wypadek powikłań.
4. W razie wątpliwości nie podpisuj zgody na szczepienie, bo w przypadku powikłań cała odpowiedzialność przenosi się na Ciebie, wszyscy umywają ręce i odwracają się plecami.
5. Nie podpisuj oświadczenia odmowy szczepień! /mają pretekst do karania/.

„Na podstawie tego, co wiem, na podstawie tego, do czego doszedłem, powiem coś, co wzbudzi kontrowersje,  ale ja to potrafię uzasadnić podstawami naukowymi.”

WSZYSTKIE SZCZEPIONKI NA TEJ PLANECIE SĄ ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNE! „ŻADNA SZCZEPIONKA W POLSCE NIE POWINNA BYĆ PODANA DZIECKU, ŻADNA” – alarmuje Jerzy Zięba.

Wiadomości ze Śląska

     "Jestem mieszkanką Katowic, które są w rzekomym centrum koronawirusa, nawet nazywane polskim Wuhan (:D!). Ślązacy się z tego śmieją i pokazują te szydercze komentarze gdzie się da. Bardzo łatwo jest powtarzać bzdury które usłyszy się w tv, bardzo łatwo obrzucić kogoś mięsem i wieszać na kimś psy. Trudniej jest uruchomić szare komórki i myśleć samodzielnie. Trudniej jest samemu szukać odpowiedzi bo to wymaga wysiłku a większość ludzi to śmierdzące lenie którym trzeba wszystko na gotowo podsuwać pod pysk.