Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Nie ma szczepień bez twojej świadomej zgody!

Opublikowano: 31.05.2020 Autor: wojan50ww
Art. 192. polskiego Kodeksu karnego:
§ 1. Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Na podstawie art. 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej obywatel RP „nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”
1. Przed przystąpieniem do szczepienia każdy pacjent powinien otrzymać do wglądu ulotkę i zaznajomić się z nią sprawdzając termin ważności /były przypadki szczepienia szczepionkami przeterminowanymi/.
2. Przeczytaj zastrzeżenia producenta wskazujące, by nie podawać szczepionki jeśli organizm jest nadwrażliwy na którykolwiek ze składników /w ten sposób producent zabezpiecza się przed zaskarżeniem/. Jeśli są wątpliwości masz otrzymać skierowanie na badania kwalifikacyjne. Należy wyraźnie oświadczyć, że jesteś gotowy się zaszczepić po wydaniu jednoznacznej opinii, że organizm nie jest nadwrażliwy.
3. Podaj lekarzowi do podpisu formularz “Lekarskiej gwarancji bezpieczeństwa szczepień”. Jeśli nie podpisze to znaczy, że chce uniknąć odpowiedzialności na wypadek powikłań.
4. W razie wątpliwości nie podpisuj zgody na szczepienie, bo w przypadku powikłań cała odpowiedzialność przenosi się na Ciebie, wszyscy umywają ręce i odwracają się plecami.
5. Nie podpisuj oświadczenia odmowy szczepień! /mają pretekst do karania/.

„Na podstawie tego, co wiem, na podstawie tego, do czego doszedłem, powiem coś, co wzbudzi kontrowersje,  ale ja to potrafię uzasadnić podstawami naukowymi.”

WSZYSTKIE SZCZEPIONKI NA TEJ PLANECIE SĄ ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNE! „ŻADNA SZCZEPIONKA W POLSCE NIE POWINNA BYĆ PODANA DZIECKU, ŻADNA” – alarmuje Jerzy Zięba.

Czytaj więcej...

Dr Jerzy Jaśkowski: Jaki jest ten świat? - odc. 3

Opublikowano: 31.05.2020 Autor: dr Jerzy Jaśkowski

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5NGh5pldRKk

Komentarz:
Bozena Maszota / 7 godzin temu

Witam serdecznie. Panie dr w zupełności się z panem zgadzam. Ja będąc nieświadoma powikłań jakie mogą wystąpić po szczepieniu przeciw grypie, trzy lata temu po propozycji lekarza GP. przyjęłam szczepionkę przeciw grypie. Zaufałam lekarzowi, że to dla mojego dobra żeby zima nie chorować! Było to koniec października 2017r. Oczywiście przez 3 miesiące nic się nie działo, ale w lutym 2018r dopadła mnie grypa. To był horror to co ja przeszłam ,nie życzę tego "najgorsze mu wrogowi" !!! Silne bóle głowy ( rozsadzające), bóle mięśni, bardzo płytki oddech musiałam trzymać ręką szyję zęby móc przełykać ślinę. Zęby złapać oddech to ziewałam wówczas lepiej mogłam oddychać. Niesamowity ból w klatce piersiowej jakby miało mi ją rozerwać. Do tego wszystkiego pozycja siedząca w łóżku, po nie w aż nie było mowy o położenie głosy na poduszkę. To się nie da opisać tego, co mnie wtedy spotkało!! Gdybym miała wtedy ta wiedzę którą mam dziś !! Nigdy powtarzam , nigdy nie dałabym się zaszczepić miałabym to głęboko w d.......że jest to darmowa szczepionka po sześć dziesiątym roku życia. Wiadomo ze problemy zdrowotne w tym wieku będą, ponieważ organizm się starzeje, do tego często stres, zanik hormonów itp. Prowadzę w miarę zdrowy tryb życia, nie palę nie pije alkoholu, odpowiednia dieta do moich lat. No cóż mam jeszcze jedno doświadczenie więcej w moim życiu. Nie można ufać w dzisiejszym świecie ludziom!! Mogła to przepłacić życiem, ufając pani dr.z GP UK. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru. 🙋😊

Czytaj więcej...

Podkategorie

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.