banner20 nowe
Koniec blisko

System Pieniądza Dłużnego – Koniec Naszej Wolności

Geopolityka - Józef Białek: Czy takiego świata chcemy? Zamiast numeru więźnia obozu koncentracyjnego na ręce, będziesz kontrolowany poprzez wszczepionego, za Twoją zgodą, w rękę czipa. Resztkę Wolności zabierze Ci likwidacja gotówki i możliwość odcięcia Cię pod byle pretekstem od pieniądza elektronicznego.

Einstein

Pomyłka jak grzech śmiertelny

7 lutego 2023 r. w „Newsweeku” ukazał się krytyczny artykuł studenta medycyny kończącego kurs doktorancki – Kevina Bass. Jego wydźwięk jest opinią wystawioną środowisku naukowemu, do którego sam należy. Opatrzony wymownym tytułem: „Pora, by środowisko naukowe w problemie Covidu przyznało się do błędu, który kosztował wiele istnień ludzkich”. Poniżej pełna treść…

Todd Callender

ROLA SZPITALI, szczepionek I systemu 5G w trwającym ludobójstwie

Todd Callender. Wystąpienie podczas 97-mej sesji niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej vs Koronawirusa. 25.03.2022 r.

Na końcu nagrania znajdują sie dodatkowe matariały związane z tematami poruszanymi w jego wystapieniu.

volta!

Dlaczego nie polecam smarować się z maścią Voltaren jako formę Terapii (bo jest tylko Placebo!)

Jola: Wszystko na temat też doszłam do takiego wniosku trochę późno, ale od kilku lat zero tabletek i maści uwielbiam p. słuchać i zgadzam się w 100, % wielki szacunek pozdrawiam serdecznie

Polska korporacją

Polecam wysłuchać każdemu kto jeszcze nie jest świadomy obecnej sytuacji... lub boi się samodzielnie myśleć, a tym bardziej działać!

Polecam wysłuchać każdemu kto jeszcze nie jest świadomy obecnej sytuacji... lub boi się samodzielnie myśleć, a tym bardziej działać!
Możesz zrzucić kajdany zniewolenia
Tylko realne i konsekwentne działania mają sens i od tego będzie zależeć przyszłość waszych dzieci, wnuków...!
 
Wypowiadamy posłuszeństwo nielegalnemu, okupacyjnemu rządowi!!!
 
 

Nadszedł czas, kiedy mówię DOŚĆ! Dr n. med. Zbigniew Martyka

Szanowni Państwo,

Przez ostatnie 2 lata przekazywałem Państwu rzetelne, poparte badaniami najwyższej jakości informacje medyczne, szczególnie na najbardziej aktualny w obecnym czasie temat. Starałem się nie zwracać uwagi na oszczerstwa rzucane pod moim adresem. Dzisiaj nadszedł czas, kiedy mówię DOSYĆ.

Czym jest demokracja bezpośrednia?

 CZym jest demokracja bezpośrednia, gdzi występuje i jakie są różnice w stosunku do demokracje parlamentarnej?