banner20 nowe

Kryzys covidowy: czyżby nastąpiło odbicie fali? „Nagłe ogólne przebudzenie”?

Kryzys covidowy: czyżby nastąpiło odbicie fali? „Nagłe ogólne przebudzenie"?

Za: https://www.globalresearch.ca/tide-turning/5766369, 06.01.2022

 

Autor tekstu w j. angielskim: Peter Koenig
Peter Koenig - jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie od ponad 30 lat pracuje nad wodą i środowiskiem na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej.Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem Implozji – ekonomicznego thrillera o wojnie, zniszczeniu środowiska i chciwości korporacji; i współautorem książki z Cynthii McKinney: „When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis" (Clarity Press – 1 listopada 2020 r.). Jest on współpracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją. Jest także starszym członkiem Instytutu Chongyang na Uniwersytecie Renmin w Pekinie

Tłumaczenie i redakcja tekstu w j. polskim: Jan Rybski

Dr Andreas Noack: nano żyletki znalezione w szypawkach.

Dr Andreas Noack po opublikowaniu "Nano żyletki znalezione w szczypawicy" został znaleziony martwy. Najpropodobnie otruty.


Zakrzepice? Skąd i jak to działa

Wyjaśnienie szprycy, o co chodzi i jak działa? Dlaczego powoduje zakrzepice i ataki serca? Po co nam to robią? Wszystko wyjaśnione w tym krótkim filmie.