Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Czy aktem prawnym można "zlikwidować" choroby?

Opublikowano: 11.08.2020 Autor: Dr Zbigniew Martyka
     Jesteśmy świadkami kolejnych narzuconych nam rygorów. Poinformowano, że od 8 sierpnia br. nie istnieją praktycznie żadne przeciwwskazania zdrowotne do noszenia maseczek (poza niektórymi psychiatrycznymi). W niektórych regionach trzeba je nosić nawet na otwartej przestrzeni. Jak podano - po konsultacjach medycznych. Do tej pory przeciwwskazania zdrowotne istniały, a teraz aktem prawnym ustalono, że już nie istnieją.

      To tak, jakby wydać rozporządzenie, że od jutra nie istnieją niektóre choroby, np. cukrzyca, zapalenie płuc, czy marskość wątroby. Od razu na podstawie jednego aktu prawnego mielibyśmy bardziej zdrowe społeczeństwo!

Czytaj więcej...

Wiara w szybki test prowadzi do epidemii, której nie było

Opublikowano: 06.08.2020 Autor: Webmaster
     Dr Brooke Herndon, internistka w Centrum Medycznym Dartmouth-Hitchcock, nie mogła przestać kaszleć. Przez dwa tygodnie, zaczynając od połowy kwietnia ubiegłego roku, kaszlała, pozornie bez przerwy, po czym przez kolejny tydzień, kiedy kaszlała sporadycznie, irytująco, jak powiedziała, dla wszystkich, którzy z nią pracowali.

      Wkrótce dr Kathryn Kirkland, specjalista od chorób zakaźnych w Dartmouth, miała mrożącą krew w żyłach myśl: czy widzi początek epidemii krztuśca? Pod koniec kwietnia inni pracownicy służby zdrowia w szpitalu kaszleli, a ciężki, trudny do opanowania kaszel jest cechą charakterystyczną krztuśca. A jeśli był to krztusiec, epidemię trzeba było natychmiast powstrzymać, ponieważ choroba ta może być śmiertelna dla niemowląt w szpitalu i może prowadzić do zapalenia płuc u słabych i wrażliwych dorosłych pacjentów.

      To był początek dziwacznego epizodu w centrum medycznym: historia epidemii, której nie było.

Czytaj więcej...

Szczepienie stada

Opublikowano: 06.08.2020 Autor: Webmaster
Jak zaszczepić stado, żeby jego część się nie zbuntowała i nie wyszła na ulice?

Bardzo prosto, stopniowo i w etapach. I nikt nie zaprotestuje, nie wyjdzie na ulicę.
W pierwszym etapie, trzeba zaszczepić tych, którzy stada pilnują i będą je szczepić. Czyli wszystkie służby. Służbę zdrowia, policję, wojsko, straż miejską, może urzędników. Oczywiście dla ich dobra, bo przecież mają styczność z ludźmi, i są wyeksponowani na zagrożenie. Całkiem dobrowolnie, a jeżeli ktoś nie doceni dbałości państwa o personel, to przecież nikt go nie zmusza do pełnienia zaszczytnej służby. Dla pozostałych szczepienia będą odpłatne. Powiedzmy za symboliczną stówę.
Tak zaszczepią ok 15 - 25% społeczeństwa.

Czytaj więcej...

Nie daj się zachorować

Opublikowano: 06.08.2020 Autor: Webmaster


Odmładzanie na surowo
Źródło (https://www.odmladzanienasurowo.com/): 
              https://www.facebook.com/odmladzanienasurowo/videos/909408012911845/?v=909408012911845

Pilne przesłanie Dr Carrie Madej w sprawie szczepionek CV_19

Opublikowano: 27.07.2020 Autor: Webmaster
     Informacje o szczepionkach w Covid19, nanotechnologii, aplikacjach zdrowotnych na smartfony, rDNA, rRNA, patentowaniu GMO.

     Cząsteczki rekombinowanego DNA (rDNA) to cząsteczki DNA utworzone za pomocą laboratoryjnych metod rekombinacji genetycznej (takich jak klonowanie molekularne) w celu połączenia materiału genetycznego z wielu źródeł, tworząc sekwencje, których w innym przypadku nie można byłoby znaleźć w genomie.

     Unieśmiertelnione komórki (zwane również komórkami ciągłymi lub liniami komórkowymi) to komórki pierwotne, których telomery i / lub geny supresorowe guza zostały zmienione. Geny supresorowe nowotworów (np. P53 i Rb) są ważne dla sygnalizowania komórce, aby przestała się dzielić, gdy prawdopodobieństwo uszkodzenia DNA jest wyższe (tj. po wielu cyklach komórkowych). W przypadku unieśmiertelnionych komórek geny te zostały zniszczone lub ich funkcja została zahamowana, dzięki czemu komórka może dzielić się w nieskończoność.

Informacje o szczepionkach: NVIC.org


Hydrożelowe roboty:
https://www.youtube.com/watch?v=hTTlT7CWRLQ

Implanty biosensoryczne:
https://www.youtube.com/watch?v=jzOeY2DVHyE

Czytaj więcej...

Źródła do faktów na temat Covid-19

Opublikowano: 26.07.2020 Autor: Webmaster
Lista 25 faktów o Covid 19:

https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o-covid-19/
 

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.