Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Wiadomości ze Śląska

Opublikowano: 14.05.2020 Autor: Webmaster
     "Jestem mieszkanką Katowic, które są w rzekomym centrum koronawirusa, nawet nazywane polskim Wuhan (:D!). Ślązacy się z tego śmieją i pokazują te szydercze komentarze gdzie się da. Bardzo łatwo jest powtarzać bzdury które usłyszy się w tv, bardzo łatwo obrzucić kogoś mięsem i wieszać na kimś psy. Trudniej jest uruchomić szare komórki i myśleć samodzielnie. Trudniej jest samemu szukać odpowiedzi bo to wymaga wysiłku a większość ludzi to śmierdzące lenie którym trzeba wszystko na gotowo podsuwać pod pysk.

Czytaj więcej...

Dr Jerzy Jaśkowski: Świat jest inny odc. 130 - deMASKAtor

Opublikowano: 12.05.2020 Autor: dr Jerzy Jaśkowski

5G a koronawirus

Opublikowano: 11.05.2020 Autor: Webmaster

Źródło M.K TV: https://www.youtube.com/watch?time_continue=626&v=5VKKdfS1wSI&feature=emb_logo

oraz 5G blokuje absorpcje tlenu do komórek

Żródło-->  https://www.youtube.com/watch?v=yRn1i0xz1IQ

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.