Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Wizyta telewizji VTV u Jerzego Zięby

Opublikowano: 18.01.2020 Autor: Webmaster
     Poniżej fragment audycji nadawanej dzisiaj (18.01.2020) na żywo w telewizji VTV. Wybrałem fragment, który dotyczy Pogotowia Antysepsowego. Rozpoczyna się świadectwem osoby, która uratowała swojej mamie życie dzięki zaufanej pielęgniarce, która podała AS w..... ubikacji szpitalnej.

Ochotnicy! To dodaje ducha! Koniecznie wysłuchajcie i nie zniechęcajcie się! To jest zwycięska walka o życie ludzkie!

Czytaj więcej...

Oszustwa związane ze zmianami klimatu

Opublikowano: 30.12.2019 Autor: Mike Adams
     Oszustwo związane ze zmianami klimatu upadło. Właśnie opublikowano niszczycielską serię artykułów naukowych, w których ujawniono, że ludzka aktywność może przyczynić się do wzrostu globalnych temperatur o jedynie 0,01 ° C , co oznacza, że ​​cała ludzka działalność jest celem ataków radykalnych alarmistów zmiany klimatu - silniki spalinowe, loty samolotem, ciągniki z silnikiem Diesla - praktycznie nie mają mierzalnego wpływu na temperaturę planety.

Fińscy naukowcy przewodzili badaniom, publikując artykuł zatytułowany „Brak dowodów eksperymentalnych na znaczące antropogeniczne zmiany klimatu”.
 

Czytaj więcej...

10 najważniejszych historii antyrakowych z 2019 r

Opublikowano: 27.12.2019 Autor: Tracey Watson
(Natural News): Niewiele chorób powoduje tyle samo strachu i cierpienia co rak. Zmiany stylu życia, takie jak regularne ćwiczenia, utrzymywanie zdrowej wagi, nie palenie tytoniu i jedzenie odpowiednich pokarmów, mogą znacznie przyczynić się do zapobiegania rakowi. Ale ludzka natura jest tym, czym jest, wielu z nas nie dokonuje tych zmian, dopóki nie jest za późno i już zdiagnozowano nam poważną chorobę.

Niemniej jednak nigdy nie jest za późno na dokonanie właściwych wyborów, aby dać sobie najlepszą szansę na pokonanie raka.

Spójrzmy na niektóre z artykułów Natural News opublikowanych w tym roku, w których opisano naturalne sposoby walki z rakiem i zapobiegania mu.

Czytaj więcej...

Życzenia Boże Narodzenie 2009

Opublikowano: 24.12.2019 Autor: Webmaster

Witamina C przewyższa szczepionki

Opublikowano: 23.12.2019 Autor: Jonathan Landsman
(NaturalNews) Idea „srebrnej kuli”, która może wyleczyć ludzkość z wielu różnych chorób, które ją nękają, od raka po odrę do grypy, od dawna była marzeniem zarówno pacjenta, jak i lekarza. Co by było, gdyby ta srebrna kula nie przyszła w postaci ostatnich ryzykownych szczepień, ale w postaci suplementu witaminowego?

Dokładnie taki wniosek można wyciągnąć po przeglądzie korzyści płynących z witaminy C znalezionych w pracy dr Fredericka Klennera.

Czytaj więcej...

Dwie serie probiotyku Lakcid forte wycofane

Opublikowano: 07.11.2019 Autor: Webmaster

     Główny Inspektor Farmaceutyczny wycofał  z obrotu dwie serie probiotyku Lakcid forte z powodu wady jakościowej.

Więcej