Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Sławomir Mentzen: Wczoraj posłowie mieli możliwość

Opublikowano: 16.10.2020 Autor: Sławomir Mentzen

    Wczoraj posłowie mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjnym z premierem Morawieckim i jego najbliższą świtą odpowiedzialną za przeganianie wirusa z Polski.

    Premier zapytany przez Grzegorza Brauna przyznał, że niektóre działania rządu nie mają podstawy prawnej, dlatego zamierza zgłosić zmiany do ustawy na najbliższym posiedzeniu Sejmu. Rozumiecie? Ta nieporadna banda doskonale wie, że działa nielegalnie, przyznaje nawet to publicznie, a mimo to nakazuje policjantom nakładanie mandatów! Ci wszyscy policjanci, polujący na pasażerów samochodów bez masek, pilnujący na ulicach by wirus nie przeskakiwał z przechodnia na przechodnia, działają nielegalnie i premier o tym wie. Mamy bantustan, kompletne bezprawie, gdzie rządzi ten, kto ma większą pałę. Ciężko uwierzyć, jak bardzo stoczyliśmy się jako państwo pod rządami tej sekty z Nowogrodzkiej.

Czytaj więcej...

Polska na giełdzie nowojorskiej giełdzie

Opublikowano: 10.10.2020 Autor: Webmaster
Nie wierzysz?
Zobacz:


Nie wierzysz? Sprawdź sam/a:

https://www.nyse.com/quote/ARCX:EPOL

PCR-yzm: Prawdziwa rola testów cz.2

Opublikowano: 30.09.2020 Autor: Webmaster

Możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, że Chiny mają bardzo ścisłą definicję przypadku Covid - wymagającą obecności objawów klinicznych ORAZ w większości przypadków narażenia epidemiologicznego, ORAZ pozytywnego wyniku testu PCR (przy 35 cyklach amplifikacji lub mniej w porównaniu z 45 w Wielkiej Brytanii) przed policzeniem przypadku

Czytaj więcej...

Nie daj się spasteryzować!

Opublikowano: 19.09.2020 Autor: Webmaster

Czy zastanawiało Was kiedykolwiek skąd bierze się podział na medycynę konwencjonalną (alopatyczną, współczesną) i niekonwencjonalną (tradycyjną, alternatywną, naturalną, holistyczną)?

Czy tak było zawsze?

Dlaczego przedstawiciele jednego i drugiego nurtu walczą ze sobą zamiast współpracować?

Podobno ta pierwsza jedynie słuszna medycyna jest oparta na badaniach naukowych, a ta druga nie.

Czyżby?

Czytaj więcej...

Bezkarność+

Opublikowano: 15.09.2020 Autor: Webmaster
Na najbliższym posiedzeniu sejmu, 16 i 17 września, punkt ustawy nazwanej "Bezkarność+", będzie procedowany:

"Nie popełnia przestępstwa, kto w celu zapobiegania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działania nie byłyby możliwe lub byłyby istotnie utrudnione."

- To furtka do przekroczenia prawa i wszystkich przepisów, wystarczy zasłonić się koniecznością walki ze zjawiskiem COVID-19 - komentuje Iwona Wawruszczak. - Już były nadużycia, np. finansowe - respiratory pana Szumowskiego, które nie dotarły, maseczki za nie wiadomo jakie pieniądze, czy druk kart wyborczych do wyborów korespondencyjnych. To są ciężkie miliony, nasze, państwowe pieniądze. Apelujemy do posłów PiS: nie wolno wprowadzać przepisów, które z góry czynią bezkarnymi funkcjonariuszy państwowych.

Czytaj więcej...

Australia, stan Wiktoria - rządy Gestapo

Opublikowano: 15.09.2020 Autor: Webmaster
Tragiczna sytuacja obywateli w Australii

Nowa szczepionka

Opublikowano: 15.09.2020 Autor: Webmaster

Nową szczepionkę na #covid powinniśmy najpierw przetestować wyłącznie na przedstawicielach rządu.
Jeżeli nic im nie będzie, znaczy że bezpieczna.
A jeżeli poumierają, Naród będzie bezpieczny.

Wojciech Cejrowski

Umowa podpisana: Polska kupi szczepionkę od AstraZeneca

Opublikowano: 15.09.2020 Autor: Webmaster

Rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andruszkiewicz zapowiedział, że Polska na pewno kupi szczepionkę przeciw Covid-19. Choć oficjalnie szczepionki jeszcze nie ma, to przedstawiciel resortu zdrowia przyznał, że jedna umowa na zakup została już podpisana.

Czytaj więcej...

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.