Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Suplementacja: Nadciśnienie

Opublikowano: 26.06.2019 Autor: Marek Kleciak
     Moi drodzy, załączam wypróbowany na sobie samym protokół na obniżenie ciśnienia. Substancje konieczne zaznaczone są tam wypełnieniem żółtym. Reszta to substancje zalecane. Uwaga. Likopen i Pycnogenol są dość drogimi substancjami więc stosować je warto w przypadku bardzo wysokiego ciśnienia.
     Dawkowanie: jak zwykle zaczynamy od bardzo niskich dawek stopniowo je podnosząc i mierząc przynajmniej 2x dziennie, rano i wieczorem ciśnienie. Ponieważ każdy organizm jest inny a przyczyny nadciśnienia różne więc może okazać się że jedna substancja działa lepiej od innych a druga wcale. Jednakże zestaw: Arginina - cytrulina - tauryna zawsze bierzemy razem! Nie należy mylić taniego i 10x mniej skutecznego ubiquinonu z lepszym ubiquinolem. Ta druga forma Koenzymu 10 jest droższa lecz lepsza. Zazwyczaj trzeba przeczytać to, co jest napisane drobnym druczkiem, gdyż producent nie chwali się, że sprzedaje gorszy produkt. Nie trzeba też przypominać jak ważne przy nadciśnieniu jest picie wody z odrobiną soli.

Protokół na nadciśnienie  (pdf)

Uwaga, shisandra chinensis jest znana jako substancja mogąca wywołać poronienie. Nie zaleca się jej również dla matek karmiących. Dokument pdf jest zaktualizowany. Kolorem żółtym zaznaczony jest program minimum..
 
Odsłony: 1299