Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Chelatacja - sprawdzona metoda

Opublikowano: 06.05.2019 Autor: Marek Kleciak
Drodzy Państwo,
jak wiecie metale ciężkie są przyczyną wielu chronicznych schorzeń zaś usuwanie ich, chelatacja, to sprawdzona metoda znacznej poprawy stanu zdrowia. Warunkiem usuwania metali ciężkich jest dobry stan nerek i wątroby. Badania które należy wykonać PRZED podjęciem terapii za pomocą EDTA lub DMPS to:

1. Rozpiętość rozkładu objętości erytrocytów
2. Leukocyty
3. Erytrocyty
4. Hemoglobina
5. Hematokryt
6. wskaźnik średniej objętości krwinki czerwonej, MCV
7. MCH – wskaźnik średniej masy hemoglobiny w krwince czerwonej
8. MCHC - Średnie stężenie hemoglobiny w erytrocytach
9. Trombocyty
10. Kwas moczowy
11. Cystatyna C
12. GFR, czyli współczynnik przesączania kłębuszkowego,
13. Potas we krwi
14. Cynk we krwi
15. Wapń we krwi
16. Ferrytyna we krwi
17. Miedź we krwi

Jeśli wyniki są w normie, wasz organizm powinien dobrze znieść chelatację. Nadmiary niektórych metali nie stanowią przeciwwskazania. W przypadku niedoborów w.w. metali trzeba uzupełnić ich zasoby przed rozpoczęciem chelatacji.

Uwaga: Informacje przedstawione w tym artykule nie są napisane przez lekarza i nie są fachową opinią ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić porady i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie porady, które zamieszczone na tych stronach stosujesz wyłącznie na swoją odpowiedzialność.

{jcomments off} Odsłony: 1311

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.