Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Szanowny Panie Prokuratorze

Opublikowano: 06.05.2019 Autor: Renata Seruga-Tokarz
Szanowny Panie Prokuratorze 😊

Mój dzień z VISANTO – Polecam na zdrowie !

1. Każdego dnia poranek zaczynam od 500 ml kubka ciepłej wody strukturyzowanej z filtra ze szczyptą soli – kłodawskiej, bo zawiera 80 minerałów a nie 1, jak tak zwykła z marketu. Do tego obowiązkowo MUMIO, inaczej Shilajit  -1/4 wykałaczki. Następnie 26 kropli złota rokitnika i oczywiście niezastąpiony olejek CBD

Kubek mój jest ręcznie robiony z pasją przez małą polską firmę z polskiej zdrowej gliny i posiada wartość kolekcjonerską.

2. Śniadanie, jak widać, to zioła – te hodowane w domu, własna rzodkiewka i pomidory, domowy chleb, kiszone ogórki i oczywiście masło! Duuuuużo masła. Duńskie tym razem.
Wie Pan, tak na marginesie, że w Danii reklamy leków w telewizji są zakazane???


Wraz ze śniadaniem przyjmuje to co niezbędne, witaminy A+D+E+K VISANTO wraz z dodatkową porcja D3 VISANTO, koenzym Q 10 VISANTO dla mocnego serca -w wersji ubiquinol, bo ta jest aktywna, kapustę VISANTO na dobrą prace jelit i niezastąpione Omega 3+6+9 –pyszny VISANTOL !!!

3. W miedzy czasie nie zapominam o wodzie! Pysznej zdrowej wodzie – w sumie około 30 ml na kilogram masy ciała, każdorazowo ze szczyptą soli kłodawskiej!4. Zakwaszenie żołądka.

Przed obiadem koniecznie zakwasić żołądek! Cokolwiek gorzkiego. U mnie piołun z ogródka, woda z octem jabłkowy lub do podróży kompleks orzecha czarnego
😊Smacznego! 😊
p.s woda z octem jabłkowym stała się standardowym napojem w ciągu dnia.5. Do czasu obiadu koniecznie uzupełnić krzem z borem, witaminki z grupy B, kropelki Toda, witaminka C i złoto ze srebrem!


Jeżeli o witaminkę C chodzi, to różne już przetestowałam, każdy musi wybrać sam. Ja wybrałam Visanto 😊


6. Posiłek ważna rzecz. Poniżej moja kuchenna szuflada. Koniecznym zdrowe produkty, dużo ziół i zdrowe zboża bez roundapu


A Czosnek – polski , nasz! Z Ogródka !!!! to podstawa każdego posiłku!!!!!Zamiast cukru ponieważ jest pro zapalny stosuje ksylitol, stewia! Koniecznie!
Wie Pan co to znaczy pro zapalny ?

A jak mąka to tylko od Tadeusza Rolnika ! 😊

Wraz z obiadkiem koniecznie nattokinaza, aminokwasy, cytryniec chiński na chłodne dni.
Nattokinaza, nattokinaza, co to może być ????? – w I cz. Ukrytych Terapii znajdzie Pan odpowiedź 😊7. Kolacja! Burak na jelita VISANTO, omega 3, czyli TRANOL na dobrą prace mózgu w ochronie przez Alzheimerem i niezastąpiony jodolit VISANTO wraz z jodem.


8. Po posiłku zęby trzeba umyć, oczywiście że tylko pastą bez fluoru! Do wyboru do koloru, ale najczęściej stosuje wodę utlenioną z sodą oczyszczoną, a to co widać poniżej, to do podróży bo wygodniej 😊Och, dobrze Pan widzi, aloes na jednej z nich – tam tez chlorofil ….

9. A na koniec specjalnie dla Pana dziele się swoim doświadczeniem z usuwania pasożytów i metali ciężkich.
Pasożyty usuwamy wg metody dr ClarkWszystko robimy samodzielnie, tak dobrze Pan widzi!
A to na metale ciężkie, zestaw HMD VISANTO :10. I ostatnia rzecz! Jako mężczyzna zapewne zmaga się Pan lub będzie zmagał z prostatą. Pan Bóg i o to zadbał.


11. Finisz tej wyliczanki, to słodkości domowej roboty na zachętę
Jaglanka z owocami:

smoothie z mango i malin

czy wreszcie wegańskie mascarpone z musem z czerwonej porzeczki


Tak Panie Prokuratorze! TAK żyją ludzie, zwykli ludzie, większość z nas!
Naprawdę uważa Pan, ze zdoła zatrzymać te lawinę wiedzy, świadomości, wolności ???
Powodzenia!

Możecie nam zabrać VISANTO, ale nigdy nie zabierzecie ludziom determinacji w walce o zdrowe życie!


Dwa pytania do Pana :
1. Poniżej inna wersja aresztowanych produktów, rozumiem, że bezpieczna bo pochodzi z Niemiec czy USA ???????
2. Suplementy Visanto nie mogą znajdować się w sprzedaży bo mają właściwości lecznicze. A jakie miały mieć – TRUJĄCE przepraszam ??? To ostanie pytanie pozostawiam retoryczne…


Z wyrazami szacunku oraz życzeniami zdrowia dla Pana i całej rodziny!
Renata Seruga – Tokarz

Wyleczona / uzdrowiona / żyjąca dzięki Panu Jerzemu ZiębieUwaga: Informacje przedstawione w tym artykule nie są napisane przez lekarza i nie są fachową opinią ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić porady i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie porady, które zamieszczone na tych stronach stosujesz wyłącznie na swoją odpowiedzialność.

Odsłony: 1725