Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

Szanowny Panie Prokuratorze ?

Mój dzień z VISANTO – Polecam na zdrowie !

1. Każdego dnia poranek zaczynam od 500 ml kubka ciepłej wody strukturyzowanej z filtra ze szczyptą soli – kłodawskiej, bo zawiera 80 minerałów a nie 1, jak tak zwykła z marketu. Do tego obowiązkowo MUMIO, inaczej Shilajit  -1/4 wykałaczki. Następnie 26 kropli złota rokitnika i oczywiście niezastąpiony olejek CBD

Kubek mój jest ręcznie robiony z pasją przez małą polską firmę z polskiej zdrowej gliny i posiada wartość kolekcjonerską.

2. Śniadanie, jak widać, to zioła – te hodowane w domu, własna rzodkiewka i pomidory, domowy chleb, kiszone ogórki i oczywiście masło! Duuuuużo masła. Duńskie tym razem.
Wie Pan, tak na marginesie, że w Danii reklamy leków w telewizji są zakazane???


Wraz ze śniadaniem przyjmuje to co niezbędne, witaminy A+D+E+K VISANTO wraz z dodatkową porcja D3 VISANTO, koenzym Q 10 VISANTO dla mocnego serca -w wersji ubiquinol, bo ta jest aktywna, kapustę VISANTO na dobrą prace jelit i niezastąpione Omega 3+6+9 –pyszny VISANTOL !!!

3. W miedzy czasie nie zapominam o wodzie! Pysznej zdrowej wodzie – w sumie około 30 ml na kilogram masy ciała, każdorazowo ze szczyptą soli kłodawskiej!4. Zakwaszenie żołądka.

Przed obiadem koniecznie zakwasić żołądek! Cokolwiek gorzkiego. U mnie piołun z ogródka, woda z octem jabłkowy lub do podróży kompleks orzecha czarnego
?Smacznego! ?
p.s woda z octem jabłkowym stała się standardowym napojem w ciągu dnia.5. Do czasu obiadu koniecznie uzupełnić krzem z borem, witaminki z grupy B, kropelki Toda, witaminka C i złoto ze srebrem!


Jeżeli o witaminkę C chodzi, to różne już przetestowałam, każdy musi wybrać sam. Ja wybrałam Visanto ?


6. Posiłek ważna rzecz. Poniżej moja kuchenna szuflada. Koniecznym zdrowe produkty, dużo ziół i zdrowe zboża bez roundapu


A Czosnek – polski , nasz! Z Ogródka !!!! to podstawa każdego posiłku!!!!!Zamiast cukru ponieważ jest pro zapalny stosuje ksylitol, stewia! Koniecznie!
Wie Pan co to znaczy pro zapalny ?

A jak mąka to tylko od Tadeusza Rolnika ! ?

Wraz z obiadkiem koniecznie nattokinaza, aminokwasy, cytryniec chiński na chłodne dni.
Nattokinaza, nattokinaza, co to może być ????? – w I cz. Ukrytych Terapii znajdzie Pan odpowiedź ?7. Kolacja! Burak na jelita VISANTO, omega 3, czyli TRANOL na dobrą prace mózgu w ochronie przez Alzheimerem i niezastąpiony jodolit VISANTO wraz z jodem.


8. Po posiłku zęby trzeba umyć, oczywiście że tylko pastą bez fluoru! Do wyboru do koloru, ale najczęściej stosuje wodę utlenioną z sodą oczyszczoną, a to co widać poniżej, to do podróży bo wygodniej ?Och, dobrze Pan widzi, aloes na jednej z nich – tam tez chlorofil ….

9. A na koniec specjalnie dla Pana dziele się swoim doświadczeniem z usuwania pasożytów i metali ciężkich.
Pasożyty usuwamy wg metody dr ClarkWszystko robimy samodzielnie, tak dobrze Pan widzi!
A to na metale ciężkie, zestaw HMD VISANTO :10. I ostatnia rzecz! Jako mężczyzna zapewne zmaga się Pan lub będzie zmagał z prostatą. Pan Bóg i o to zadbał.


11. Finisz tej wyliczanki, to słodkości domowej roboty na zachętę
Jaglanka z owocami:

smoothie z mango i malin

czy wreszcie wegańskie mascarpone z musem z czerwonej porzeczki


Tak Panie Prokuratorze! TAK żyją ludzie, zwykli ludzie, większość z nas!
Naprawdę uważa Pan, ze zdoła zatrzymać te lawinę wiedzy, świadomości, wolności ???
Powodzenia!

Możecie nam zabrać VISANTO, ale nigdy nie zabierzecie ludziom determinacji w walce o zdrowe życie!


Dwa pytania do Pana :
1. Poniżej inna wersja aresztowanych produktów, rozumiem, że bezpieczna bo pochodzi z Niemiec czy USA ???????
2. Suplementy Visanto nie mogą znajdować się w sprzedaży bo mają właściwości lecznicze. A jakie miały mieć – TRUJĄCE przepraszam ??? To ostanie pytanie pozostawiam retoryczne…


Z wyrazami szacunku oraz życzeniami zdrowia dla Pana i całej rodziny!
Renata Seruga – Tokarz

Wyleczona / uzdrowiona / żyjąca dzięki Panu Jerzemu ZiębieUwaga: Informacje przedstawione w tym artykule nie są napisane przez lekarza i nie są fachową opinią ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić porady i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie porady, które zamieszczone na tych stronach stosujesz wyłącznie na swoją odpowiedzialność.

Konstytucja

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Materiały zamieszczone na stronach służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych,
dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Takie jest prawo i sie tego trzymajmy, zgodnie z art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ