Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

Autopsja zmarłego "po szczepieniu" wykazuje:
Układ odpornościowy wpada w szał
Wybitni patolodzy przeprowadzili sekcje zwłok dziesięciu osób, które zmarły po szczepieniu, i siedem z nich "prawdopodobnie" zmarło z powodu preparatów genowych.

Opublikowane 21 września 2021 przez Red.

W pięciu na dziesięć przypadków zgonów po szczepieniu szczepionka jest "bardzo prawdopodobną" przyczyną. Do takiego wniosku doszli patolog Prof. Dr. Arne Burkhardt z Instytutu Patologii Uniwersytetu w Reutlingen i jego kolega Prof. Dr. Walter Lang. W dwóch innych przypadkach szczepienie jest "prawdopodobną" przyczyną. W jednym przypadku przyczyna jest "niejasna/możliwa", w drugim "związek jest raczej przypadkowy". Jeden przypadek nie został jeszcze oceniony.

 

Od lewej do prawej: Prof. Werner Bergholz, ekspert ds. zapewnienia jakości, Prof. Walter Lang i Prof. Arne Burkhardt,
patolodzy.
 

Dwaj patolodzy zbadali wyniki i mikrografy elektronowe z sześciu autopsji z Niemiec i czterech z Austrii i przedstawili swoje wnioski opinii publicznej na konferencji prasowej dziś, w poniedziałek, bezpośrednio z instytutu Arne Burkhardta w Reutlingen. W analizę każdego przypadku obaj zainwestowali około 20 godzin.

Swoje odkrycia podsumowali pod terminem "amok limfocytowy". Limfocyty stanowią podgrupę białych krwinek, które są odpowiedzialne za odpowiedź immunologiczną organizmu na wirusy i bakterie.

Według dwóch patologów, głównymi czynnikami tego "amoku limfocytowego" są:

Nadmierna reakcja immunologiczna z niebezpieczeństwem chorób autoimmunologicznych (atakowanie samego siebie).
Nadmierna produkcja limfocytów (hiperplazja)
tworzenie się guzków limfatycznych w narządach, w których nie mają one racji bytu i działają destrukcyjnie (np. w wątrobie, płucach, tarczycy, śliniance)
i, w przeciwieństwie do tego, spowolnienie pracy narządów limfatycznych, co prowadzi do zmniejszenia zewnętrznej zdolności immunologicznej.

Obaj patolodzy natrafili również na nowe wzorce chorobowe, których nie potrafili jeszcze nawet nazwać. Dlatego odrzucają również szczepienia jako pewną przyczynę śmierci; śmierć jest zawsze wieloczynnikowa. Ale: "Nie ma organu lub funkcji ciała, które nie są dotknięte", powiedział Arne Burkhardt.

Jednak prawdopodobieństwo przemawia również wyraźnym językiem, jak wyjaśnił prof. Werner Bergholz, ekspert ds. zapewnienia jakości. W Niemczech w ostatnich latach wykonano średnio około 40 milionów szczepień, przy czym za każdym razem umierało około 20 osób w związku przyczynowym ze szczepieniem.

W tym roku w Niemczech podano 80 do 90 milionów szczepionek przy 1230 zgonach (stan na koniec lipca), według Bergholza "dramatyczny wzrost liczby zgonów". Poważne uszkodzenia poszczepienne zwiększyły się co najmniej dziesięciokrotnie, a raczej bardziej.

Ponadto Instytut Paula Ehrlicha, który jest odpowiedzialny za śledzenie szkód poszczepiennych, przedstawia je w bardzo niejasny sposób, w przeciwieństwie do norweskich czy brytyjskich urzędów zdrowia. Zaciemnia to jasny obraz faktów.

Patolodzy zbadali również zanieczyszczenie szczepionek i pokazali zdjęcia mikroskopowe z cząstkami, które wyraźnie nie należą do szczepionki, na przykład stal nierdzewna. Odpowiedź producentów szczepionek, że stal nierdzewna jest materiałem dopuszczonym do stosowania w medycynie (np. do produkcji zastawek serca lub protez), jest niezadowalająca.

Ważnym, ale jeszcze nie zbadanym problemem wydaje się być metoda iniekcji. Szczepionki wstrzykuje się do tkanki mięśniowej, dzięki czemu są one powoli rozprowadzane w organizmie. W przypadku wstrzyknięcia domięśniowego tłok wstrzykujący należy wycofać (odsysać) przez krótki czas po wstrzyknięciu, aby upewnić się, że nie doszło do uszkodzenia naczynia krwionośnego.

Jeśli szczepionka zostanie wstrzyknięta bezpośrednio do naczynia krwionośnego, istnieje ryzyko przejściowego przedawkowania. Obserwacje wielu lekarzy wykazały, że aspiracja występuje w bardzo niewielu przypadkach. Dlatego tylko lekarze powinni podawać szczepionkę, powiedział Burkhardt.
Wnioski:

Ustalenia dwóch patologów muszą mieć natychmiastowe konsekwencje, nawet jeśli są one jeszcze wstępne. Klausa Püschela, który przeprowadził sekcje zwłok rzekomych ofiar Corony i stwierdził, że zdecydowana większość z nich zmarła z powodu innych chorób.

Slajdy z prezentacji.

Pasuje do tego: Sprawozdanie Wochenblick z konferencji prasowej

Źródło:
Całą konferencje można zobaczyć: https://pathologie-konferenz.de/en/

Odyssey: konferencja prasowa: śmierć w wyniku szczepienia/niezadeklarowane składniki szczepionek COVID-19 - 21 września 2021 r.

Konferencja patologiczna: Przyczyna zgonu po szczepieniu COVID-19/ Niezadeklarowane składniki szczepionek COVID-19 - 20 września 2021 r.

Dokumenty
PDF - (12,8 MB)

https://corona-transition.org/…/tod_nach_covid_19_impfung_w…

https://pathologie-konferenz.de/

Konstytucja

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Materiały zamieszczone na stronach służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych,
dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Takie jest prawo i sie tego trzymajmy, zgodnie z art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ