Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

( Natural News ) Według wiodącego francuskiego wirusologa Luca Montagniera, nie ma szans na długoterminowe przeżycie dla każdego, kto otrzymał zastrzyk koronawirusa Wuhan (Covid-19).

Każdy, kto zostanie dźgnięty z powodu wirusa chińskiego, umrze, powiedział podobno podczas niedawnego wywiadu, który możesz obejrzeć poniżej na Brighteon.com .

„Nie ma nadziei ani możliwości leczenia dla tych, którzy już zostali zaszczepieni” - stwierdził Montagnier wyraźnie podczas segmentu. „Musimy być przygotowani na kremację ciał”.
Po dogłębnym przestudiowaniu składników zawartych w zastrzykach i tym, co robią, Montagnier doszedł do wniosku, że każda osoba, która dostanie zastrzyk, w końcu umrze z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał lub ADE.

„To wszystko, co można powiedzieć” - dodał.

Nawiasem mówiąc, Montagnier jest pierwszym, który odkrył wirusa HIV, ostrzegając wiosną ubiegłego roku, że grypa Wuhan zawiera sztucznie splicing DNA wirusa wywołującego autoimmunologię. Obecnie wydaje się, że te same zmiany można znaleźć w „szczepionkach” przeciwko wirusowi chińskiemu, które przygotowują ludzkie ciała do ewentualnej nagłej śmierci.

Montagnier stwierdził również w zeszłym roku, że „obecność elementów wirusa HIV i zarazków malarii w genomie koronawirusa jest wysoce podejrzana, a cechy wirusa nie mogły powstać naturalnie”. Okazuje się, że miał rację.
Strzały Wuhan Flu miały na celu „powolne zabijanie” mas poprzez śmierć opóźnioną w czasie

Celowe uwolnienie genetycznie zmodyfikowanego wirusa (GMO) to jedno, ale zupełnie inną rzeczą jest wprowadzenie przez placówkę medyczną zastrzyku w samym środku rzekomej „pandemii”.

Zdaniem Montagniera takie podejście jest w najlepszym razie „niedopuszczalnym błędem”, ponieważ wszystko, co zrobi, to rozprzestrzenianie jeszcze większej liczby „wariantów” wirusa chińskiego i zabijanie większej liczby ludzi - co wydaje się być planem od samego początku.

Nawiasem mówiąc, mamy Donalda Trumpa i jego plan „Operacji Warp Speed”, aby podziękować za ten koszmar. Podczas gdy niektórzy z jego zagorzałych zwolenników nadal twierdzą, że nie należy obwiniać Trumpa, ponieważ jego gabinet po prostu „wprowadził go w błąd” co do natury zastrzyków, sam Trump agresywnie naciska na nie nawet do dziś, pomimo dziesiątek tysięcy znanych przypadków obrażeń i śmierci.

Wciąż rośnie liczba dowodów na to, że zastrzyki wirusa chińskiego miały na celu „powolne” zabijanie wielu osób, co oznacza, że ​​ujawnienie się ich szkodliwego wpływu zajmie trochę czasu. Jednak dla niektórych obrażenia i śmierć nadejdą natychmiast, jak widzieliśmy ostatnio w nagłówkach gazet.

Wszystko to wyjaśniałoby szalony pośpiech szczepień ludzi z „prędkością nadprzestrzenną”, przy użyciu dowolnej sztuczki lub taktyki przymusu niezbędnej do osiągnięcia pożądanego celu. Gdy wystarczająca liczba zaszczepionych osób zacznie padać martwa, pozostali niezaszczepieni najprawdopodobniej stawią opór, dlatego reżim Bidena posuwa się szybko, aby wstrzyknąć jak najwięcej osób, najlepiej przed 4 lipca.

„Moce, które mają twoje DNA z testów wymazów w bazie danych połączonej ze sztuczną inteligencją, która określi najlepszy czas na śmierć, i będzie to spowodowane„ naturalnymi ”przyczynami, takimi jak udar mózgu lub zawał serca” - powiedział jeden z komentatorów na Disclose.tv napisano o osobach, które niekoniecznie są zaszczepione, ale przeszły tzw. „test”.

„Pewna częstotliwość będzie rezonować z celem tylko przez wieżę mobilności najbliżej twojego domu. Skynet nie wysyła droidów, ale częstotliwości ”.

Więcej najnowszych wiadomości o śmierci i zniszczeniach spowodowanych zastrzykami z koronawirusa Wuhan (Covid-19) można znaleźć na stronie ChemicalViolence.com .

Źródła tego artykułu obejmują:

coe-llc.com
Disclose.tv
Brighteon.com
NaturalNews.com


Tłumaczenie artykułu źródło: https://www.naturalnews.com/2021-05-25-everyone-vaccinated-will-die-within-two-years.html

Konstytucja

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Materiały zamieszczone na stronach służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych,
dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Takie jest prawo i sie tego trzymajmy, zgodnie z art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ