Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA


O FILMIE. Truth of Doctors - wywiad z dr Judy Mikovits.
Źródło: https://youtu.be/0YL-UqtNpC0

     Ludzkość jest uwięziona przez zabójczą pandemię. Ludzie są aresztowani za surfowanie w oceanie i medytację w naturze. Narody się rozpadają. Głodni obywatele walczą o jedzenie. Media wywołały tyle zamieszania i strachu, że ludzie błagają o zbawienie w strzykawce.
Właściciele patentów, miliarderzy naciskają na globalnie obowiązkowe szczepionki. Każdy, kto odmówi wstrzyknięcia eksperymentalnych trucizn, będzie miał zakaz podróżowania, nauki i pracy. Nie, to nie jest streszczenie nowego horroru. To jest nasza obecna rzeczywistość.

Wróćmy do tego, jak się tu dostaliśmy ...

Na początku XX wieku pierwszy amerykański miliarder, John D. Rockefeller, kupił niemiecką firmę farmaceutyczną, która później pomogłaby Hitlerowi w realizacji jego wizji opartej na eugenice poprzez produkcję chemikaliów i trucizn na wojnę. Rockefeller chciał wyeliminować konkurentów zachodniej medycyny, dlatego przedłożył Kongresowi raport, w którym stwierdził, że w Ameryce jest zbyt wielu lekarzy i szkół medycznych oraz że wszystkie naturalne metody leczenia były nienaukowe. Rockefeller zaapelował o standaryzację edukacji medycznej, dzięki czemu tylko jego organizacja będzie mogła udzielać licencji szkół medycznych w Stanach Zjednoczonych. I tak zaczęła się praktyka leków immunosupresyjnych, syntetycznych i toksycznych. Gdy ludzie uzależnili się od tego nowego systemu i uzależniających leków, które on zapewnił, system przeszedł na płatny program, tworząc dożywotnich klientów dla Rockefellerów.

Obecnie błąd medyczny jest trzecią najczęstszą przyczyną śmierci w Stanach Zjednoczonych. Sekretną bronią sukcesu Rockefellera była strategia znana jako „problem-reakcja-rozwiązanie”. Stwórz problem, eskaluj strach, a następnie zaoferuj wstępnie zaplanowane rozwiązanie. Brzmi znajomo?

Skok do 2020 ...

     Nazwali go COVID19. Nasi liderzy światowego zdrowia przewidywali, że miliony umrą. Gwardia Narodowa została rozmieszczona. Prowizoryczne szpitale powstały w celu opieki nad ogromnym przelaniem pacjentów. Kopano masowe groby. Przerażające doniesienia prasowe zachęcały ludzi do szukania schronienia, aby uniknąć łączności. Plan rozwija się z precyzją. Ale mistrzowie pandemii nie docenili  jednego: ludzi.
     Personel medyczny i codzienni obywatele dzielą się krytycznymi informacjami online. Władcy wielkich technologii nakazali uciszenie i zbanowanie wszystkich głosów sprzeciwu, ale są już za późno. Śpiące masy są przebudzone i zdają sobie sprawę, że coś jest nie tak. Kwarantanna dostarczyła brakujący element: czas.
Nagle nasi przepracowani obywatele mają wystarczająco dużo czasu na samodzielne zbadanie i zbadanie sprawy. Gdy zobaczysz, nie możesz tego zobaczyć.

Okno okazji jest otwarte jak nigdy dotąd. Po raz pierwszy w historii ludzkości zwracamy uwagę świata. Plandemia ujawni elitę naukową i polityczną, która kieruje oszustwem, jakim jest nasz globalny system opieki zdrowotnej, jednocześnie opracowując nowy plan; plan, który pozwala całej ludzkości ponownie połączyć się z uzdrawiającymi siłami natury. 2020 to kod doskonałej wizji. To także rok, który przejdzie do historii, gdy tylko w końcu otworzymy oczy.

Konstytucja

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Materiały zamieszczone na stronach służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych,
dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Takie jest prawo i sie tego trzymajmy, zgodnie z art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ