Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

Leczenie grypy węglem aktywowanym

Opublikowano: 26.09.2018 Autor: Webmaster
    Pan dr Jaśkowski propaguje leczenie grypy węglem aktywowanym i mamy potwierdzenie skuteczności tego działania. Kartel farmaceutyczny zareagował i ruszyła produkcja węgla w kapsułkach, które zawierają dwutlenek tytanu, całkowicie niwelujący absorpcyjne działanie węgla. Dwutlenek tytanu nie jest taki tani, aby go dodawać do kolorowania na biało kapsułek z czarnym węglem. Do tego nanocząsteczki tytanu nie są obojętne dla zdrowia. Francuska agencja ANSES zaproponowała nową klasyfikacją ditlenku tytanu E 171 jako potencjalnie rakotwórczego dla ludzi. Odsłony: 727

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.