Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA


47 000 dzieci okaleczonych i na stałe niepołnosprawnych w Indiach to bezpośredni
wynik szczepień przeciw POLIO zafundowanych przez Bill Gates'a


Robert F. Kennedy, Jr " Szczepionki dla Billa Gatesa, to strategiczna filantropia, która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, aby kontrolować globalne przedsiębiorstwo VAC ID) i zapewniają mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką korporacyjnego neo-imperializmu.

Obsesja Gatesa na punkcie szczepionek wydaje się zatankowana mesjańskim przekonaniem, że jest wyznaczony aby ratować świat technologią i boską gotowością eksperymentowania z życiem mniejszych ludzi.

Obiecując wyeliminować polio z 1,2 miliardami dolarów, Gates przejął kontrolę nad Narodową Radą Doradczą Indii (NAB) i zlecił szczepionki polio każdemu dziecku przed 5 rokiem życia. Indyjscy lekarze obwiniają kampanie Gatesa za katastrofalna epidemie polio poszczepiennego, która sparaliżowała 496,000 dzieci od roku 2000. W 2017 r. rząd indyjski odrzucil schemat szczepien Gatesa i eksmitował jego i jego kumpli z NAB. Wskaźnik paraliżu polio spadł. W 2017 roku Światowa Organizacja Zdrowia niechętnie przyznała, że globalna eksplozja polio jest przede wszystkim na skutek szczepu ze szczepionki, co oznacza, że pochodzi z programu szczepien Gatesa. Najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są powiązane ze szczepionkami Gatesa. Do 2018 roku ¾ globalnych przypadków polio pochodziło ze szczepionek Gatesa.

W 2014 roku Fundacja Gatesa finansowała testy eksperymentalnych szczepionek HPV, opracowanych przez GSK i Mercka, na 23,000 młodych dziewczętach w odległych prowincjach indyjskich. U około 1 200 z nich wystąpiły ciężkie działania niepożądane, w tym zaburzenia autoimmunologiczne i płodności. Siedem zmarło. Na skutek dochodzenia rządu indyjskiego oskarżono badaczy Gatesa, ze dopuścili się o naruszeń etycznych: presja na wrażliwe dziewczęta z wioski dot. procesu, nęcenie rodziców, podrabianie formularzy zgody i odmowa opieki medycznej. Sprawa jest teraz w Sądzie Najwyższym kraju.

W 2010 roku Fundacja Gatesa sfinansowała próbę eksperymentalnej szczepionki na malarię GSK, zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne niepożądane skutki, w tym paraliż, napady i drgawki gorączkowe u 1 048 z 5 049 dzieci.

Podczas kampanii MenAfriVac w Afryce Subsaharyjskiej agenci Gatesa siłą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych. Między 50-500 dzieci rozwinęło paraliż. Południowoafrykańskie gazety narzekały: "Jesteśmy świnkami morskimi dla producentów leków".
Były starszy ekonomista Nelsona Mandeli, profesor Patrick Bond, opisuje praktyki filantropijne Gatesa jako "bezwzględne" i "niemoralne ".

W 2010 roku Gates przeznaczył dla WHO 10 miliardów dolarów obiecując zmniejszyć populację, częściowo poprzez nowe szczepionki. Miesiąc później Gates powiedział Ted Talk, że nowe szczepionki "mogą zmniejszyć populację". W 2014 roku Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Kenii oskarżyło WHO o chemiczna sterylizację milionów niechętnych Kenijczyków fałszywą kampanią szczepionki przeciw "tężcowi".

Niezależne laboratoria znalazły formułę sterylizacyjna w każdej badanej szczepionce.

Po odrzuceniu zarzutów WHO wreszcie przyznał, że opracowuje szczepionki sterylizujące od ponad dekady. Podobne oskarżenia pochodzą z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin.
Badanie z 2017 roku (Morgensen et. Al. 2017) wykazało, że popularne DTP zabija W Afryce bardziej niż choroba, której udaje, że zapobiega. Zaszczepione dziewczynki ucierpiały na skutek 10 x większej śmiertelności niż nieszczepione dzieci.

Gates i WHO odmówiły odwołania śmiertelnej szczepionki, którą WHO wymusza rocznie u milionów afrykańskich dzieci.
      Globalni zwolennicy zdrowia publicznego na całym świecie oskarżają Gatesa o odciągniecie agendy WHO z dala od projektów, które jak udowodniono ograniczają choroby zakaźne tj. czystą wodę, higienę, odżywianie i rozwój gospodarczy.

Mówią, że przekierował środki agencji, aby służyć swojemu osobistemu fetyszowi - że zdrowie jest tylko w strzykawce.

Oprócz wykorzystywania filantropii do kontroli WHO, UNICEF, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatne firmy farmaceutyczne, które produkują szczepionki, oraz ogromną sieć grup frontowych, które transmitują zwodniczą propagandę, oszukańcze badania, prowadzą nadzór i operacje psychologiczne przeciwko sceptycyzmowi szczepionkowemu i wykorzystanie mocy oraz pieniędzy Gatesa, aby uciszyć krytykę i wymuszać zgodę.

W tych ostatnich non stop farma-mediach Gates wydaje się zachwycony, że kryzys Covid-19 da mu możliwość wymuszenia swoich programów szczepień trzeciego świata na amerykańskich (i innych) dzieciach."

https://www.instagram.com/p/B-s-9ZjH0YP/?igshid=103fek2gfnj1b

https://www.pch24.pl/kenia--biskupi-sprzeciwiaja-sie-kampanii-szczepien,31571,i.html
https://www.pch24.pl/szczepienia-w-kenii-czescia-programu-kontroli-urodzen--biskupi-oskarzaja,32050,i.html
https://www.niedziela.pl/artykul/117200/nd/Zatrute-szczepionki

Konstytucja

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Materiały zamieszczone na stronach służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych,
dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Takie jest prawo i sie tego trzymajmy, zgodnie z art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ