Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

 

Stowarzyszenie
nie udziela
porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności
na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

"Niebo leczy, a lekarz bierze honoraria"
 

Benjamin Franklin

Algorytm dożylnego podawania Askorbinianu Sodu - TYLKO DLA LEKARZY!

     Johns Hopkins Center for Health Security we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym i Fundacją Billa i Melindy Gatesów zorganizowało Wydarzenie 201, ćwiczenie pandemiczne na wysokim szczeblu, które odbyło się 18 października 2019 r. W Nowym Jorku w stanie Nowy Jork. Ćwiczenie zilustrowało obszary, w których partnerstwa publiczno-prywatne będą niezbędne podczas reakcji na poważną pandemię w celu zmniejszenia skutków gospodarczych i społecznych na dużą skalę.
Event 201

Nagrania wideo z EVENT 201

     "Gdy tylko uwierzysz w pierwszą fałszywą pandemię, następna pandemia jest już dla Ciebie przygotowana.
Następna „pandemia” rozpocznie się, gdy duża część populacji zostanie zaszczepiona i zaczną masowo umierać. Zaplanowali już następną pandemię zwaną „rzadką pandemią” na lata 2025 - 2028. Przygotowanie i szkolenie do tego wydarzenia odbyło się na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa.
      Do 2025 roku będą nadal fałszować Coronę i jej różne „szczepy”, aby zmusić ogromną większość populacji do wyrażenia zgody na szczepienia.
Przypomnijmy, że Uniwersytet Johnsa Hopkinsa jest sponsorowany przez Billa Gatesa, a ten uniwersytet był gospodarzem przygotowań i szkoleń dotyczących pandemii koronawirusa zwanej Wydarzeniem 201, które kilka miesięcy później przebiegło dokładnie według ich scenariusza."
Źródło: https://archive.is/QPc4U


     Książka SPARS Pandemic, futurystyczny scenariusz dla komunikatorów zdrowia publicznego, została wydana jako część Johns Hopkins Center projektpod współautorstwem siedmiu profesorów w 2017 r. Według informacji opublikowanych na stronie internetowej Centrum, scenariusz SPARS Pandemic ilustruje dylematy komunikacyjne dotyczące medycznych środków zaradczych (MCM), które mogą się prawdopodobnie pojawić w nie tak odległej przyszłości. Grupa robocza przeanalizowała zalecenia ekspertów i informacje o wcześniejszych kryzysach medycznych, a także osobliwościach nowoczesnych technologii informatycznych i systemów opieki zdrowotnej i stworzyła scenariusz na podstawie tych informacji.

https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/

Sterylizacja dzieci i kobiet. Szczepionki powoduja bezpłodność.Źródło: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/149448410497798/

Konkretna instrukcja jak otrzymać glutometr ketozy za darmo (prawie, bo potrzebna recepta).
https://www.antekpluciennik.pl/glukometr-za-darmo/?fbclid=IwAR3zeL8KyeTlNwqWEoyzb23eN4qS3KBAejwgAxRoiNaFHctBipbEI4Jks20

      Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje nastawienia zmieniało się, aż do tego jakie mam dzisiaj. Ktoś, kto profesjonalnie nie zajmuje się medycyną pisze o tak oczywistych dla mnie sprawach, których moi szanowni koledzy nie mogą zrozumieć. Nie pisze o recepturze leczenia chorób, tylko zajmuje się ich przyczyną powstawania.

"     Szczytem cynizmu jest nazywanie niepożądanych odczynów poszczepiennych, pożądanym odczynami poszczepiennymi. Jakoby ten odczyn miał być dowodem, że antygen zadziałał i organizm wytwarza odporność. No przecież to jest zaprzeczenie medycyny. Owszem, jeśli chodzi o opis ogólny to ma coś wspólnego z prawdą, ale przecież mówimy tutaj o sytuacji związanej z prawem, prawem medycznym.”

“(...) te wszystkie elementy związane z izolacją, z tym dystansem aspołecznym, z maskowaniem się, z lockdownami, z unieruchomieniem gospodarki, która przecież w dużej części też się wiąże z tymi sektorami, które służą zdrowiu, choćby turystyka (…) To wszystko jest zabójcze dla pojedynczego człowieka i dla całej populacji.”

“Osoby, które wcześniej miały zaufanie publiczne tracą je w oczach służąc złej sprawie. Jest czas się nawrócić zawsze (...)”

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qur6GN2zuwE

Będą szczepić wasze dzieci! Zgony, cierpienie i strach rodziców w USA! P. Kraśniewska-Worwa


Senat USA
Wstrzymano testy na zwierzętach szczypawki na KoV ID bo za często umierały...
Płynnie przeszli do testów na ludziach. Zobacz fragment transmisji z senatu USA (niestety, tylko po angielsku)

Szukaj

Darmowa pomoc prawna

Stowarzyszenie Prawników - Głos Wolności

Wszystkie materiały dostarczone do Stowarzyszenia Zdrowa Polska - Czyńmy Dobro, publikacje, informacje i opinie mogą być wykorzystane zgodnie ze statutem stowarzyszenia w formie plików czy broszur.
Autorom prac serdecznie dziękujemy.

Zawarte na tych stronach treści służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie mogą zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Każdy Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej ma takie prawo na podstawie Konstytucji, art. 54.1.

 

Filmy edukacyjne


SZCZEPIONKI 36 filmów
Jerzy Zięba


Menu użytkownika

Anna Mika: Elektrosmog


Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Przekaż 1% podatku
ZOBACZ INFO
Jerzego Zięby

Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Informacje

DANE STOWARZYSZENIA:

Stowarzyszenie Zdrowa Polska
Czyńmy Dobro

ul. Zygmuntowska 17
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIURO CZYNNE:
pn. - pt. 9-10

NIP 7343560825
KRS 0000739477
Regon: 380718987

 

Nr rachunku bankowego:
ING Bank Śląski SA


rachunek bankowy w PLN nr:
PL 22 1050 1722 1000 0090 3159 6118
rachunek bankowy w EUR nr:
PL 97 1050 1722 1000 0090 3159 6126


Kod SWIFT ING Banku Śląskiego:
INGBPLPW

 

CZŁONKOWSTWO:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DO POBRANIA:
deklaracja członkowska
deklaracja członkowska firmy

(aby ściągnąć, naciśnij prawy klawisz myszki i wybierz "zapisz jako")

STATUT STOWARZYSZENIA

Fluor

Fluor, fluoryzacja, to destrukcyjne, a w wielu przypadkach śmiertelne „zabawki” w rękach koncernów medycznych i polityków.
- Fluor jest rakotwórczy
- Fluor zwiększa ilość złamań biodra. Picie fluoryzowanej wody podwaja liczbę złamań szyjki kości udowej u starszych mężczyzn i kobiet.
- Fluor zwiększa niepłodność.
- Fluor zwiększa fluorozę: nieprzezroczyste białe plamy i brązowe brzydkie zęby
- Fluor nie zmniejsza próchnicy.

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com