Wiadomości

Włodzimierz Gut: Kiedy świat poradzi sobie z koronawirusem?


Źródło: https://scontent-ort2-2.xx.fbcdn.net/v/t66.36240-6/44959798_131134432044951_7672901414283687328_n.mp4?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6Im9lcF9oZCJ9&_nc_ohc=naTvKWE5V2AAX_4RHM3&_nc_ht=scontent-ort2-2.xx&oh=51ba30056ea6e0b94bb334462a3a7610&oe=5FB946D6

Komentarz:
Justyna: 2 dni temu (edytowany)
"Musimy wyprodukować 7.5 mln dawek szczepionek" - Bill Gates. Od kiedy jakiejkolwiek szczepionki podaje się osobom chorym? To raz... Druga sprawa dotyczy tego, że nawet jeśli ta szczepionka nie da od razu efektów ubocznych, mogą wyjść po roku czy kilku latach, pod postacią wielu chorób, zgonów. Kto będzie wówczas wiązał to z efektem szczepień? Inna kwestia...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3188762317918007&id=100003528099382

Polacy testerami szczepionki ? Umowa na szczepionki podpisana z 8 koncernami


Źródło: https://youtu.be/_rqM-5JuRkw

Komentarze:

Alicja 57: 8 godzin temu (edytowany)
To jest draństwo i oszustwo. Chcą nas zniewolić, zaczipować i kontrolować. A potem obedrzeć z godności lub zabić. Zaczipowanych niewygodnych obywateli łatwo będzie wyeliminować. Bogaci globaliści traktują Ziemię jako swój plac zabaw. Eugenik Gates powiedział oficjalnie o konieczności wyeliminowania 7 mld ludzi i zostawieniu „złotego pół miliarda”. Zapewne do usługiwania bogatym.

Gadowski: Polski Rząd zamówił 40. 000. 000 toksycznych szczepionekŹródło: https://youtu.be/03u3gaDC63g

Komentarze na YT:
Agi Bagi: 19 godzin temu
Czeka nas jawny holokaust za przyzwoleniem władzy i w białych rękawiczkach.. nie mogę uwierzyć że to się dzieje naprawdę ?


m.rekinek: 12 godzin temu (edytowany)
Proszę zobaczyć jakie diabelstwo: przepychano pod osłoną ustawy antyaborcyjnej - przeszła ustawa nr. 1845 o "Obowiązkowych szczepieniach i środkach przymusu bezpośredniego" (Art.36) !!!

Sławomir Mentzen: Wczoraj posłowie mieli możliwość

    Wczoraj posłowie mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjnym z premierem Morawieckim i jego najbliższą świtą odpowiedzialną za przeganianie wirusa z Polski.

    Premier zapytany przez Grzegorza Brauna przyznał, że niektóre działania rządu nie mają podstawy prawnej, dlatego zamierza zgłosić zmiany do ustawy na najbliższym posiedzeniu Sejmu. Rozumiecie? Ta nieporadna banda doskonale wie, że działa nielegalnie, przyznaje nawet to publicznie, a mimo to nakazuje policjantom nakładanie mandatów! Ci wszyscy policjanci, polujący na pasażerów samochodów bez masek, pilnujący na ulicach by wirus nie przeskakiwał z przechodnia na przechodnia, działają nielegalnie i premier o tym wie. Mamy bantustan, kompletne bezprawie, gdzie rządzi ten, kto ma większą pałę. Ciężko uwierzyć, jak bardzo stoczyliśmy się jako państwo pod rządami tej sekty z Nowogrodzkiej.

PCR-yzm: Prawdziwa rola testów cz.2


Możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, że Chiny mają bardzo ścisłą definicję przypadku Covid - wymagającą obecności objawów klinicznych ORAZ w większości przypadków narażenia epidemiologicznego, ORAZ pozytywnego wyniku testu PCR (przy 35 cyklach amplifikacji lub mniej w porównaniu z 45 w Wielkiej Brytanii) przed policzeniem przypadku

Nie daj się spasteryzować!

Czy zastanawiało Was kiedykolwiek skąd bierze się podział na medycynę konwencjonalną (alopatyczną, współczesną) i niekonwencjonalną (tradycyjną, alternatywną, naturalną, holistyczną)?

Czy tak było zawsze?

Dlaczego przedstawiciele jednego i drugiego nurtu walczą ze sobą zamiast współpracować?

Podobno ta pierwsza jedynie słuszna medycyna jest oparta na badaniach naukowych, a ta druga nie.

Czyżby?

Bezkarność+

Na najbliższym posiedzeniu sejmu, 16 i 17 września, punkt ustawy nazwanej "Bezkarność+", będzie procedowany:

"Nie popełnia przestępstwa, kto w celu zapobiegania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działania nie byłyby możliwe lub byłyby istotnie utrudnione."

- To furtka do przekroczenia prawa i wszystkich przepisów, wystarczy zasłonić się koniecznością walki ze zjawiskiem COVID-19 - komentuje Iwona Wawruszczak. - Już były nadużycia, np. finansowe - respiratory pana Szumowskiego, które nie dotarły, maseczki za nie wiadomo jakie pieniądze, czy druk kart wyborczych do wyborów korespondencyjnych. To są ciężkie miliony, nasze, państwowe pieniądze. Apelujemy do posłów PiS: nie wolno wprowadzać przepisów, które z góry czynią bezkarnymi funkcjonariuszy państwowych.