Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

 

Stowarzyszenie
nie udziela
porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności
na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

"Niebo leczy, a lekarz bierze honoraria"
 

Benjamin Franklin

Algorytm dożylnego podawania Askorbinianu Sodu - TYLKO DLA LEKARZY!

Dr Brian Dressen, który jest chemikiem z rozległym doświadczeniem w badaniach i ocenie stopnia skuteczności nowych technologii, powiedział amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków, że szczepionka Pfizera „zawiodła wszelkie rozsądne rachunki korzyści i ryzyka w odniesieniu do dzieci.

      We wtorek komitet doradczy amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdził szczepionkę Pfizera przeciwko COVID dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat, pomimo silnych zastrzeżeń zgłoszonych podczas spotkania przez wielu naukowców i lekarzy. Dr Brian Dressen jest jednym z naukowców, którzy zeznawali podczas 8-godzinnego przesłuchania. Dressen jest także mężem Brianne Dressen, u której doszło do poważnego urazu neurologicznego podczas próby szczepionki AstraZeneca COVID w USA w 2020 r. w stanie Utah . Po zranieniu pierwszą dawką Brianne wycofała się z badania. Podczas 3-minutowego zeznania Dressen, chemik z rozległym doświadczeniem w badaniach i ocenie stopnia skuteczności nowych technologii, powiedział panelowi doradczemu FDA, że szczepionka Pfizera „zawiodła wszelkie rozsądne rachunki korzyści i ryzyka w odniesieniu do dzieci”.

Grzegorz Płaczek: Wyciekła umową firmy Pfizer z rządem w Brazylii na dostawę... wiadomo czego. Ta sama umowa obowiązuje w innych krajach? Kieruję w tej sprawie pismo do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wydaje się, że piekło zamarzło. 🆘 OPIERAMY SIĘ NA FAKTACH. #OstatniaProsta #Szczepimysie
Pliki do pobrania: https://www.naszkobior.pl/pliki/23102021.zip

Polsko-węgierska emigracja skutecznie przepędziła policję z sektora gości na stadionie Wembley.

Anglia - WĘGRY 12/10/2021

Zmiana pogody na bardziej jesienną to idealny moment, aby postraszyć skutecznie ludzi. Opresyjne reżimy wykorzystują każdy darmowy dar przyrody w walce z ludźmi, aby im tylko nie przyszło do głowy upomnieć się o swoje. 13 grudnia 1981 r.  stan wojenny wprowadzono dokładnie w dniu, gdy dzień kończy się najwcześniej (choć nie jest najkrótszy), a grudniowa dżdżysta pogoda fatalnie wpływa na nasze psyche. Minister Śmierć widać czerpie z totalniackich  wzorców i wyczekał, aż słońce przestało malować świat złotą, polską jesienią.
Rok temu jesienią byliśmy świadkami bezczelnej manipulacji liczbą "zakażonych". Gdy odsetek "plusów" wśród testowanych stał na poziomie 3% z dnia na dzień podwajano liczbę testowanych, by pokazać wzrost 100% zakażeń i wprowadzać obostrzenia i psychozę. To  taka logika jakby z dnia na dzień podwoić kontrolę  na drogach i dojść do wniosku, że dwa razy więcej kierowców jeździ po pijaku. Jeździ tyle samo tylko dwa razy więcej łapiemy "panie władzo" ;)


Komentarz na Youtube:
Marta Gajewska

Mieszkam 200 metrów od szpitala zakaźnego w Poznaniu na ulicy Szwajcarskiej. Rok temu w listopadzie albo ten szpital był pusty, albo pacjenci siedzieli w kompletnych ciemnościach już od godziny 16.30. Robiłam nawet zdjęcia tych ciemnych sal, ale znajomi patrzyli na mnie jak na stuknietą, bo przecież w tv mówili, że tam już ich nie ma gdzie upychać.

Zobacz cała rozmowę na Media Narodowe:

Można przestać wierzyć, ale nie można przestać wiedzieć – Tao

W tym blogu przekazuję rzetelną wiedzę, która jest przeciwieństwem wiary.

W sprawie wiary to się chodzi do kościoła, a rozstrzygnięcie dylematu „szczepić czy nie szczepić” wymaga zdobycia rzetelnej i niezależnej od wpływów BigPharma wiedzy (reklamówki handlowe producenta nie są obiektywną informacją).

Wakcynologia to czysta pseudonauka i szarlataneria medyczna, a „medycyna oparta na dowodach” (alopatia) to zwyczajne oszustwo, wymyślone dla zysku przez klan Rockefellerów (więcej informacji na ten temat w dalszej części tekstu).
Nie trać czasu na głoszenie w komentarzach irracjonalnej wiary w pseudonaukowe, wakcynologiczne przesądy, bo i tak tego nie zatwierdzę.
Zwolennicy przymusu szczepień to niedouczony, agresywny, pogrążony w wynikających z niewiedzy zabobonach, cierpiący na paranoiczne lęki motłoch, który za sprawą irracjonalnego lęku przed urojonym zagrożeniem żąda wprowadzenia systemu totalitarnego i zniewolenia całej ludzkości.
Nagonka na nieszczepiących jest klasycznym przykładem MOWY NIENAWIŚCI i przejawem NIETOLERANCJI i stanowi zamach na prawa i wolności zagwarantowane przez prawo i Konstytucję.

Jerzy Zięba w części 1/2 mega wystąpienia podczas III Kosmicznego Festiwalu - Skaryszew - 2021 r. jaki odbył się w lipcu 2021.

Żródło: https://youtu.be/XgswUodca7I

     W trosce o swoich pacjentów i zgodnie ze swoimi przekonaniami, pani doktor Izabela Radziwiłłowicz poddała się szczepieniu preparatem Pfizera. Po zastrzyku pojawiły się bardzo poważne niepożądane objawy – m.in. potężny ból głowy, obrzęk oka, zaburzenia i czasowa utrata pamięci, bóle mięśni i stawów, porażenie nerwu twarzowego.

     Z powikłaniami próbuje walczyć wszelkimi możliwymi sposobami – łącznie z przyjmowaniem sterydów. Postanowiła też szukać instytucjonalnej pomocy. Jak na razie, bez skutku…

Zobacz film

Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show swoje odkrycia co znalazła w fiolkach szczypawek M_o_d_e_r_n_a i J&J. Jest wyraźnie wstrząśnięta tym, co zobaczyła po zbadaniu fiolek pod mikroskopem.

Szukaj

Darmowa pomoc prawna

Stowarzyszenie Prawników - Głos Wolności

Wszystkie materiały dostarczone do Stowarzyszenia Zdrowa Polska - Czyńmy Dobro, publikacje, informacje i opinie mogą być wykorzystane zgodnie ze statutem stowarzyszenia w formie plików czy broszur.
Autorom prac serdecznie dziękujemy.

Zawarte na tych stronach treści służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie mogą zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Każdy Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej ma takie prawo na podstawie Konstytucji, art. 54.1.

 

Filmy edukacyjne


SZCZEPIONKI 36 filmów
Jerzy Zięba


Menu użytkownika

Anna Mika: Elektrosmog


Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Przekaż 1% podatku
ZOBACZ INFO
Jerzego Zięby

Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Informacje

DANE STOWARZYSZENIA:

Stowarzyszenie Zdrowa Polska
Czyńmy Dobro

ul. Zygmuntowska 17
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT
E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIURO CZYNNE:
pn. - pt. 9-10

NIP 7343560825
KRS 0000739477
Regon: 380718987

 

Nr rachunku bankowego:
ING Bank Śląski SA


rachunek bankowy w PLN nr:
PL 22 1050 1722 1000 0090 3159 6118
rachunek bankowy w EUR nr:
PL 97 1050 1722 1000 0090 3159 6126


Kod SWIFT ING Banku Śląskiego:
INGBPLPW

 

CZŁONKOWSTWO:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DO POBRANIA:
deklaracja członkowska
deklaracja członkowska firmy

(aby ściągnąć, naciśnij prawy klawisz myszki i wybierz "zapisz jako")

STATUT STOWARZYSZENIA

Fluor

Fluor, fluoryzacja, to destrukcyjne, a w wielu przypadkach śmiertelne „zabawki” w rękach koncernów medycznych i polityków.
- Fluor jest rakotwórczy
- Fluor zwiększa ilość złamań biodra. Picie fluoryzowanej wody podwaja liczbę złamań szyjki kości udowej u starszych mężczyzn i kobiet.
- Fluor zwiększa niepłodność.
- Fluor zwiększa fluorozę: nieprzezroczyste białe plamy i brązowe brzydkie zęby
- Fluor nie zmniejsza próchnicy.

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com