Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Zgłoszenia nieobecności Ochotnika

Formularz dotyczy zgłaszania nieobecności Ochotnika pod telefonem na okres dłuższy niż doba. Powody mogą być różne powodów, np. urlopu, wyjazdu, choroby, etc.
Po przesłaniu formularza, administrator zaznacza na mapie nieobecność i wyłącza przekierowanie w centrali. Następnie wysyła powiadomienie mailem o dokonanym wyłączeniu. Pytania proszę kierować na info@zdrowapolska.org.pl
Proszę wpisać poprawne dane

Proszę podaj numer

Niepoprawny adres e-mail.

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Captcha
Odśwież Nieprawidłowe dane

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.