Ustawa o truciu Polaków i ostatnim rozbiorze Polski. Społeczna akcja inwentaryzacji złóż

To jest niebywałe co się dzieje w naszym kraju. Walczmy o Naszą Ojczyznę, bo nasze dzieci będą niewolnikami.

Kadafi


Jaka jest różnica w traktowaniu wojny na Ukrainie i wojny w Libii? Czy prezydent Francji Sarkozy został oskarżony o zbrodnie wojenne? A może ktoś przynajmniej postawią mu zarzuty zniszczenia Libii w celu zachowania dominacji dolara?


Gdyby Kaddafiemu udało się stworzyć walutę opartą na parytecie złota, byłoby to silnym zagrożeniem dla dolara i euro. Dolar miał stały kurs w złocie. Do 1971 roku można było uncję złota (około 31 gram) kupić za 35 dolarów USA. Dzisiaj trzeba za taką samą ilość złotego kruszcu wydać prawie 2 tysiące dolarów.


No tak, ale Putin także ustanowił niedawno stały kurs rubla w stosunku do złota. To prawda, jednak Kaddafi popełnił kardynalny błąd – nie zdobył broni nuklearnej, a zabrał się za politykę globalną i uderzył w newralgiczny punkt świata zachodniego, czyli w pieniądze.

Uwaga! Foliarze!


Nie jest to wojna pomiędzy państwami, nie jest to wojna pomiędzy narodami – to jest wojna grupy niewyobrażalnie bogatych ludzi z nami, czyli mniej zasobnymi mieszkańcami Ziemi. Postanowili zmniejszyć populację ludności na świecie poprzez ukryte ludobójstwo szczepionkowe. To wszystko jedynie dla naszego dobra.

Fluor

Fluor

Fluor, fluoryzacja, to destrukcyjne, a w wielu przypadkach śmiertelne „zabawki” w rękach koncernów medycznych i polityków.

 

  • Fluor jest rakotwórczy
  • Fluor zwiększa ilość złamań biodra. Picie fluoryzowanej wody podwaja liczbę złamań szyjki kości udowej u starszych mężczyzn i kobiet.
  • Fluor zwiększa niepłodność.
  • Fluor zwiększa fluorozę: nieprzezroczyste białe plamy i brązowe brzydkie zęby
  • Fluor nie zmniejsza próchnicy.