Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

COVID-19, ARDS i hemoglobina bezkomórkowa - połączenie kwasu askorbinowego

Opublikowano: 06.04.2020 Autor: Doris Loh

     O godzinie 1:00 GMT 24 marca 2020 r. , cały świat 195 krajów zgłosił potwierdzone przypadki COVID-19. 379 000 osób zostało potwierdzonych tą chorobą, a 16 500 zakażonych nie przeżyło [54].
     Ponieważ świat jest zakładnikiem nieoczekiwanego, wykładniczego i katastrofalnego rozprzestrzeniania się COVID-19 spowodowanego przez koronawirusa SARS-CoV-2, rządy i banki centralne na całym świecie podejmują desperackie, aczkolwiek niemal bezskuteczne próby powstrzymania krwotoku gospodarczego i finansowego w ich kraje. Kraje dotknięte COVID-19 podejmują plany stymulacyjne o wartości 16% PKB (Niemcy) w celu zwalczania ogromnych zakłóceń życia ludzi i przedsiębiorstw we wszystkich branżach i sektorach z powodu bezprecedensowych środków ograniczających [1, 2, 3].
     W miarę rozprzestrzeniania się COVID-19 staje się oczywiste, że świat był całkowicie nieprzygotowany na pandemię COVID-19. Włochy i inne kraje, takie jak Francja, starają się sprostać rosnącym wymaganiom dotyczącym leczenia zainfekowanych w obliczu malejących zasobów, w tym sprzętu ochronnego, sprzętu medycznego, przestrzeni szpitalnej i siły roboczej [55].

Czytaj więcej...

Włoscy lekarze przed prokuraturą

Opublikowano: 04.04.2020 Autor: Mateusz Mleczko-Tattkowski
Gdyby się ktoś zastanawiał dlaczego lekarze siedzą cicho... Atmosfera na półwyspie coraz gorętsza 🔥
      Włoska struktura zwana Patto Trasversale per la Scienza, która zrzesza wiele podmiotów społecznych, politycznych, medycznych, farmaceutycznych na całym świecie, w celu promowania państwa Włochy, oraz „ochrony praw” każdego Włocha, złożyła doniesienie do prokuratury na kilku włoskich lekarzy i naukowców. Między innymi na dr. Stefano Montanar cenionego nanopatologa.
     Jakiś czas temu otrzymałem wywiad z dr. Montanarim. Oczywiście dotyczący sytuacji we Włoszech i samej epidemii. Wstrzymywałem się z jego publikacja czekając przede wszystkim na rzetelne tłumaczenie. Wczoraj je otrzymałem, a wraz z nim informacje, że na jednego z najbardziej cenionych włoskich naukowców, oraz dwóch innych lekarzy został złożony donos do prokuratury. Ponadto Guardia di Finanza z asystą policji weszły do mieszkania, oraz laboratorium naukowego lekarza i jego partnerki i dr Antonietta Gatti. Zostały one przeszukane i skonfiskowano: posiadane komputery i dokumenty, dane, wyniki badań. Obecnie lekarze Gatti i Montanari są zmuszeni zawiesić wszelkie działania związane z ich badaniami, w tym konferencje, konsultacje i analizy w wyznaczonym terminie.
      O co chodzi? W przypadku dr. Montanari właśnie o poniższy wywiad! Zapewne również o to, by żadnemu lekarzowi więcej nie przyszło na myśl podważanie „jedynej prawdy”.
     Doniesienie tłumaczone jest tak:

Czytaj więcej...

Fałszywe konta p. Jerzego Zięby na youtube

Opublikowano: 03.04.2020 Autor: Webmaster

      Informujemy, że wszystkie konta p. Jerzego Zięby na YouTube są zamknięte. Jeśli obecnie istnieje jakieś konto na YT to jest to konto fikcyjne i służy to wyłudzania pieniędzy (ikonka wspomóż). Takie konto należy zgłosić administracji YT.


Jerzy Zięba jest obecny na https://www.bitchute.com/channel/bxwy98jgzsm3/
Zapraszamy!

Nowojorskie szpitale leczą pacjentów z koronawirusem wysokimi dawkami WITAMINY C po obiecujących wynikach z Chin

Opublikowano: 30.03.2020 Autor: Webmaster
* Dr Andrew Weber mówi, że natychmiast podaje swoim pacjentom na intensywnej terapii 1500 miligramów dożylnej witaminy C.
* Pulmonolog i specjalista w zakresie opieki krytycznej z Long Island z Northwell Health twierdzi, że pacjenci otrzymują trzy do czterech dawek dziennie
* Schemat opiera się na eksperymentalnych zabiegach wykonanych w Chinach
* Jason Molinet, rzecznik Northwell, twierdzi, że witamina C jest „szeroko stosowana” jako leczenie koronawirusa w całym systemie opieki zdrowotnej
* Badanie kliniczne skuteczności dożylnych pacjentów z witaminą C z koronawirusem przeprowadzono 14 lutego w szpitalu Zhongnan w Wuhan
* Objawy koronawirusa : co to są i czy powinieneś pójść do lekarza?

Przez Matthew Wright dla Dailymail.com

Czytaj więcej...

"Pandemia koronawirusowa": WHO na usługach lichwy.

Opublikowano: 25.03.2020 Autor: RAM
«Ktoś korzysta ze swej władzy, pozwalając, by WHO tworzyła masową histerię na niespotykaną dotąd skalę po to, by odwrócić uwagę od tego, że plądruje upadający system i przygotowuje się do stłumienia szturmu mas dekretami, policją i wojskiem...»

Komentarz Ernsta Wolff'a (z 23 marca 2020) tłum. RAM

https://kenfm.de/tagesdosis-23-3-2020-corona-pandemie-wer-ist-eigentlich-die-who/

Kierowanie walką z nowym koronawirusem znajduje się w rękach Światowej Organizacji Zdrowia WHO. Informuje ona o liczbie osób zakażonych, zmarłych i rekonwalescentów, powiadamia o rozprzestrzenianiu się choroby i koordynuje działania mające na celu jej powstrzymanie.

Czym jest ta organizacja? – Kto ją założył? – Jak do tej pory wypełniła swą misję? – Kto ją finansuje?

Oto podsumowanie najważniejszych faktów:
    WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) została założona w roku 1948 jako wyspecjalizowana agencja Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jej siedziba znajduje się w Genewie, obecnie liczy 194 państw członkowskich, a od roku 2017 przewodniczy jej były minister zdrowia i spraw zagranicznych Etiopii, Tedros Ghebreyesus.

Czytaj więcej...

Dr Jerzy Jaśkowski: Jacy eksperci rządowi, taka epidemia.

Opublikowano: 21.03.2020 Autor: dr Jerzy Jaśkowski
Z cyklu; "P-362 , państwo istnieje formalnie".

Motto:
Pamiętaj: Zdrowe jest zawsze sprawą indywidualną chorego.
Publiczne są domy zwane burdelami.
Ustawy medyczne służą handlarzom i spec-służbom,
w celu lepszego zniewolenia człowieka [politycznego/ekonomicznego].


"Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli”. -jj

Czytaj więcej...

Newsletter: System opresji w Polsce oszalał

Opublikowano: 20.03.2020 Autor: Jerzy Zięba
1.
Planowana jest akcja publicznego palenia moich książek ! :-)

      Minister Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny wydają oświadczenia, że to co opisałem w książkach może być niebezpieczne dla zdrowia i życia. W domyśle - to co oni mówią jest oczywiście bezpieczne.
Właścicieli portalu Allegro tak wystraszono, że moje książki są usunięte z tego portalu.

      YouTube, na polecenie z góry, usuwa wszystkie moje filmy.  Facebook robi to samo i nie jest to działanie administracji FB.Moje bardzo ważne dla lekarzy streamy na żywo są w ciągu 30 sekund po zakończeniu transmisji natychmiast usuwane.

Czytaj więcej...

Dobre wieści

Opublikowano: 18.03.2020 Autor: Kasia
     Chiny zamknęły swój ostatni szpital dedykowany leczeniu koronawirusa. Jest zbyt mało nowych przypadków żeby był sens utrzymania któregokolwiek z nich.
      Lekarze w Indiach ogłosili całkowitą skuteczność leczenia wirusa. Użyli kombinacji leków takich jak: Lopinavir, Retonovir, Oseltamivir i Chlorphenamine. Zaczęli sugerować używanie tej mieszanki leków reszcie świata.
      Badacze z Erasmus Medical Center znaleźli antyciała przeciwko koronawirusowi.

Czytaj więcej...

Koronawirus - leczenie osoby umierającej

Opublikowano: 13.03.2020 Autor: Jerzy Zięba


Uwaga:

Prezentacja powyższa nie jest podręcznikiem medycyny, ani nie służy do diagnostyki lekarskiej. Jest tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia wirusowego zapalenia płuc.

Sugestie zawarte w tej prezentacji są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.

Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych w tej prezentacji informacji.
 

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.