Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Premier Mateusz Morawiecki: nie ma się czego bać!

Opublikowano: 03.07.2020 Autor: Webmaster
     Mateusz Morawiecki mówi prawdę. "Nie należy się bać wirusa, bo to "choroba" jak każda inna. Dobrze, że nie jesteście już w maskach, bo nie ma się czego już obawiać, choroba pokonana!"

Zobacz wypowiedź na FB. Opublikowany przez Sebastiana Markiewicza Czwartek, 2 lipca 2020

Ostrzeżenie: druga fala zachorowań planowana na jesień 2020.

Opublikowano: 27.06.2020 Autor: Webmaster
Dr Rashid Buttar     W tym tygodniu, w czwartek spotkało się 150 lekarzy online. Prowadzili dyskusję o tzw. nadchodzącej drugiej fali zachorowań na Covid-19 oraz o tym, co w tym temacie dzieje się na świecie.
     Oto fragment wypowiedzi Dr. Rashida Buttar*:
„Chciałbym, aby świat zrozumiał proroczą naturę tego, co zostało powiedziane już w 2017 r., że będzie taka pandemia. Nie jest możliwe, aby ktoś mógł to przepowiedzieć, chyba że ta osoba miała jakieś wewnętrzne informacje o możliwości wypuszczenia jakiegoś patologicznego, potencjalnie pandemicznego, niewytłumaczalnego patogenu. Nie jest możliwe by to przewidzieć. Jeśli nie jesteś w stanie przewidzieć tego, co będzie się działo na rynku jutro czy pojutrze, nie przewidzisz liczb w lotto w następnym tygodniu, jak możesz przewidzieć pandemię?

Czytaj więcej...

Spotkanie z Jerzym Ziebą: 27.06.2020

Opublikowano: 27.06.2020 Autor: Webmaster
Spotkanie z Jerzym: glifosat

Uwaga na korupcję w walce z pandemią – ostrzega Watykan

Opublikowano: 17.06.2020 Autor: Łukasz Sośniak SJ – Watykan
     Uwaga na korupcję w walce z pandemią – ostrzega Stolica Apostolska. „Kryzys może stanowić okazję do poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań, także w walce z tym procederem” - czytamy w oświadczeniu, które przedstawił podczas wideokonferencji przygotowującej 28. Forum Ekonomiczne i Środowiskowe OBWE ks. Janusz Urbańczyk, stojący na czele papieskiej delegacji.

Czytaj więcej...

Rewelacyjny wywiad z Dr Zachary Bush

Opublikowano: 17.06.2020 Autor: Webmaster
Na kanale : bitchute.com/jerzy-zieba absolutnie REWELACYJNY wywiad Del Bigtree z dr. Zachary Bush.
Jest to z polskim lektorem!

Jesteście tak bardzo żądni wiedzy o zdrowiu, o szczepieniach, o zdrowym stylu życia, o świadomości.. Ten wywiad jest absolutnym unikatem!

Czytaj więcej...

Szczepione dzieci częściej cierpią na opóźnienia rozwojowe i inne choroby

Opublikowano: 17.06.2020 Autor: naszapolska.pl
     Rodzice odmawiający szczepień swoich dzieci argumentują tę decyzję między innymi faktem, że jest bardzo mało – o ile w ogóle istnieją – badań porównawczych dzieci szczepionych i nieszczepionych. Jedno z takich badań zatytułowane „Analiza wyników zdrowia dzieci zaszczepionych i niezaszczepionych: opóźnienia rozwojowe, astma, infekcje ucha i zaburzenia żołądkowo-jelitowe” zostało dzisiaj opublikowane w serwisie PubMed.

      Autorzy – goszczący w Polsce z wystąpieniem przed sejmowym zespołem do spraw bezpieczeństwa szczepień Brian S. Hooker oraz Neil Z. Miller – zbadali dzieci urodzone w latach 2005-2015, będące pod opieką trzech amerykańskich przychodni. Badacze porównali dzieci szczepione w pierwszym roku życia z dziećmi nieszczepionymi pod kątem opóźnień rozwojowych, astmy i infekcji ucha. Badanie jest o tyle istotne, że zostało przeprowadzone na ogromnej grupie dzieci – 4821.

      Wyniki są porażające. Szczepione dzieci cierpią na te dolegliwości dużo częściej niż dzieci nieszczepione. Tylko w pierwszym roku życia dzieci szczepione dwukrotnie częściej cierpią z powodu opóźnień rozwojowych i ponad czterokrotnie częściej z powodu astmy.

      Pełną treść artykułu w języku angielskim można znaleźć tutaj

Źródło: https://naszapolska.pl/2020/06/15/szczepione-dzieci-czesciej-cierpia-na-opoznienia-rozwojowe-i-inne-choroby/?fbclid=IwAR1dSs02V9YydD3MArdYLL-ZEgGu5TolXEt_Nl5SdC0UbxRSuZNNL3DA2Bg

Janusz Nawolski: Całe kłamstwo o Koronawirusie

Opublikowano: 10.06.2020 Autor: STUDIO VTV
Spotkanie z gościem STUDIA VTV. Gościem jest Janusz Nawolski - farmaceuta. Prowadzenie Maciej Xantos, realizacja Marcin Wiłkowski
Źródło: STUDIO - VTV1


Informacja:
WSZELKIE OPINIE WYRAŻANE NA ANTENIE TELEWIZJI STUDIO VTV PRZEZ ZAPROSZONYCH GOŚCI - SĄ WYŁĄCZNIE OPINIAMI OSÓB W NIEJ WYPOWIADAJĄCYCH SIĘ I NIEKONIECZNIE ODZWIERCIEDLAJĄ PUNKT WIDZENIA STACJI.

Nie ma szczepień bez twojej świadomej zgody!

Opublikowano: 31.05.2020 Autor: wojan50ww
Art. 192. polskiego Kodeksu karnego:
§ 1. Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Na podstawie art. 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej obywatel RP „nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”
1. Przed przystąpieniem do szczepienia każdy pacjent powinien otrzymać do wglądu ulotkę i zaznajomić się z nią sprawdzając termin ważności /były przypadki szczepienia szczepionkami przeterminowanymi/.
2. Przeczytaj zastrzeżenia producenta wskazujące, by nie podawać szczepionki jeśli organizm jest nadwrażliwy na którykolwiek ze składników /w ten sposób producent zabezpiecza się przed zaskarżeniem/. Jeśli są wątpliwości masz otrzymać skierowanie na badania kwalifikacyjne. Należy wyraźnie oświadczyć, że jesteś gotowy się zaszczepić po wydaniu jednoznacznej opinii, że organizm nie jest nadwrażliwy.
3. Podaj lekarzowi do podpisu formularz “Lekarskiej gwarancji bezpieczeństwa szczepień”. Jeśli nie podpisze to znaczy, że chce uniknąć odpowiedzialności na wypadek powikłań.
4. W razie wątpliwości nie podpisuj zgody na szczepienie, bo w przypadku powikłań cała odpowiedzialność przenosi się na Ciebie, wszyscy umywają ręce i odwracają się plecami.
5. Nie podpisuj oświadczenia odmowy szczepień! /mają pretekst do karania/.

„Na podstawie tego, co wiem, na podstawie tego, do czego doszedłem, powiem coś, co wzbudzi kontrowersje,  ale ja to potrafię uzasadnić podstawami naukowymi.”

WSZYSTKIE SZCZEPIONKI NA TEJ PLANECIE SĄ ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNE! „ŻADNA SZCZEPIONKA W POLSCE NIE POWINNA BYĆ PODANA DZIECKU, ŻADNA” – alarmuje Jerzy Zięba.

Czytaj więcej...

Wiadomości ze Śląska

Opublikowano: 14.05.2020 Autor: Webmaster
     "Jestem mieszkanką Katowic, które są w rzekomym centrum koronawirusa, nawet nazywane polskim Wuhan (:D!). Ślązacy się z tego śmieją i pokazują te szydercze komentarze gdzie się da. Bardzo łatwo jest powtarzać bzdury które usłyszy się w tv, bardzo łatwo obrzucić kogoś mięsem i wieszać na kimś psy. Trudniej jest uruchomić szare komórki i myśleć samodzielnie. Trudniej jest samemu szukać odpowiedzi bo to wymaga wysiłku a większość ludzi to śmierdzące lenie którym trzeba wszystko na gotowo podsuwać pod pysk.

Czytaj więcej...

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.