Naukowiec, którego żona została zraniona przez szczepionkę przeciw COVID, mówi FDA: „Proszę nie dawać tego dzieciom”

Dr Brian Dressen, który jest chemikiem z rozległym doświadczeniem w badaniach i ocenie stopnia skuteczności nowych technologii, powiedział amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków, że szczepionka Pfizera „zawiodła wszelkie rozsądne rachunki korzyści i ryzyka w odniesieniu do dzieci.

      We wtorek komitet doradczy amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdził szczepionkę Pfizera przeciwko COVID dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat, pomimo silnych zastrzeżeń zgłoszonych podczas spotkania przez wielu naukowców i lekarzy. Dr Brian Dressen jest jednym z naukowców, którzy zeznawali podczas 8-godzinnego przesłuchania. Dressen jest także mężem Brianne Dressen, u której doszło do poważnego urazu neurologicznego podczas próby szczepionki AstraZeneca COVID w USA w 2020 r. w stanie Utah . Po zranieniu pierwszą dawką Brianne wycofała się z badania. Podczas 3-minutowego zeznania Dressen, chemik z rozległym doświadczeniem w badaniach i ocenie stopnia skuteczności nowych technologii, powiedział panelowi doradczemu FDA, że szczepionka Pfizera „zawiodła wszelkie rozsądne rachunki korzyści i ryzyka w odniesieniu do dzieci”.


Dressen powiedział:

„Wasza decyzja jest podejmowana w pośpiechu, w oparciu o niekompletne dane z badań o małej mocy, niewystarczające do przewidzenia częstości występowania ciężkich i długotrwałych działań niepożądanych . Wzywam komisję do odrzucenia modyfikacji EUA [ pozwolenia na stosowanie w sytuacjach awaryjnych ] i skierowania firmy Pfizer do przeprowadzenia badań, które zdecydowanie wykażą, że korzyści przewyższają ryzyko dla dzieci. Rozumiem z pierwszej ręki, jaki wpływ będzie lub nie będzie miała decyzja, którą zamierzasz podjąć dzisiaj”.

Dressen powiedział FDA, jak jego żona została poważnie ranna w listopadzie zeszłego roku po podaniu pojedynczej dawki szczepionki przeciw COVID podczas badania klinicznego.

Powiedział:

„Ponieważ protokół badania wymaga dwóch dawek, została wycofana z badania, a jej dostęp do aplikacji badawczej został usunięty. Jej reakcja nie została opisana w niedawno opublikowanym raporcie z badania klinicznego — 266 uczestników zostało opisanych jako mające zdarzenie niepożądane prowadzące do przerwania leczenia, z 56 reakcjami neurologicznymi”.


Powiedział, że on i jego żona od tego czasu spotkali uczestników innych prób szczepień – w tym próby Pfizera dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat – którzy doświadczyli podobnych reakcji i losu.

Dressen powiedział:

„Grupy wsparcia poszkodowanych rosną. Liczba członków wynosi co najmniej kilkadziesiąt tysięcy. Musimy zrobić lepiej. Osoby poszkodowane podczas próby są kluczowym elementem danych dotyczących bezpieczeństwa szczepionek. Są odrzucane i zapomniane. FDA zna z pierwszej ręki jej sprawę i tysiące innych. FDA stwierdziła również, że ich własne systemy nie identyfikują tego problemu i że VAERS nie jest przeznaczony do identyfikacji sygnałów wielosymptomowych. System jest zepsuty.”

Dressen powiedział, że życie jego rodziny zmieniło się na zawsze. „Badania kliniczne nie oceniają odpowiednio danych” – powiedział. „FDA, Centers for Disease Control and Prevention (CDC) oraz firmy farmaceutyczne nadal odpierają uporczywe i powtarzające się wołania o pomoc i uznanie, pozostawiając rannych jako szkody uboczne”.

On dodał:

„Dopóki nie zaopiekujemy się odpowiednio osobami już rannymi, pamiętaj o pełnym zakresie obrażeń, które zdarzają się dorosłym, nie dawaj tego dzieciom. Masz bardzo wyraźną odpowiedzialność za odpowiednią ocenę ryzyka i korzyści związanych z tymi szczepionkami. To oczywiste, że tak się nie dzieje.

„Cierpienie tysięcy w FDA wciąż jest głuchym wołaniem. Każdy z was ponosi dziś znaczącą odpowiedzialność i wiedzcie, że bez wątpienia, kiedy zatwierdzacie to dla 5-11-latków, wystawiacie niewinne dzieci i niedoinformowanych rodziców na los, który bez wątpienia pozbawi niektórych z ich życia. ”


W wywiadzie dla 2News we wtorek Brianne powiedziała, że ​​jej dzieci nie otrzymają szczepionki przeciw COVID-19, jeśli zostaną zatwierdzone. „Zareaguję na szczepionkę niezależnie od marki, więc jeśli moje dzieci mają ten sam skład genetyczny, istnieje duży potencjał teraz, gdy może im się przytrafić to samo” – powiedziała.

Od czasu urazu jego żony – zdiagnozowanego przez lekarzy z National Institutes of Health – Dressenowie spotkali się z innymi uczestnikami badania i rodzinami z dziećmi, które również uważają, że zostały zranione przez szczepionki przeciw COVID. Utworzyli grupę wsparcia i stronę internetową o nazwie C19 Vax Reactions , aby podzielić się swoimi historiami o urazach poszczepiennych.

26 czerwca senator Ron Johnson (R-Wis.) zorganizował konferencję prasową, aby omówić niepożądane reakcje związane ze szczepionkami COVID – dając osobom, w tym Brianne, która była „wielokrotnie ignorowana” przez środowisko medyczne, platformę do dzielenia się swoimi historie.

Według KUTV grupa nadal naciska na FDA i CDC o odpowiedzi i pomoc. W dużej mierze zignorowani, skontaktowali się z senatorem z Utah Mike'em Lee, który w ich imieniu napisał list do CDC i FDA.

Tłumaczenie komputerowe.

Źródło: https://childrenshealthdefense.org/defender/brian-dressen-brianne-covid-pfizer-vaccine-risk-benefit-calculus-children/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=586e16b1-51ac-408c-b322-c990fd47fedb