Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

Jeśli tak, to MASOWO GŁOSUJMY na profesora Włodzimierza Korab-Karpowicza!

Moje uzasadnienie :

Działalność prof. Korab-Karpowicza, to nie tylko wspaniałe dzieła filozoficzne.
W tych czasach kompletnego obłędu działalność Pana Profesora ma charakter CIĄGŁY i jest w interesie polskiego Narodu.

Dla przypomnienia :

Prof. Korab-Karpowicz był autorem wiodącym trzech Apeli polskich lekarzy, naukowców, skierowanych do Prezydenta, do Premiera i do Ministra Zdrowia w celu opanowania sytuacji w jakiej znalazł się polski Naród! Apele te fenomenalnie zjednoczyły środowisko medyczne jak również Polaków.
Izby Lekarskie po prostu zawyły ze złości i natychmiast zaczęły wściekle atakować lekarzy, którzy chcą ten obłęd zatrzymać.


Kilka tygodni temu, również z naukowcami i polskimi lekarzami, prof. Korab-Karpowicz opracował List Otwarty, skierowany do Ministra Zdrowia. List ten wskazywał na ministerialne absurdy. Doprowadziło to do dalszej integracji lekarzy i wzrostu świadomości polskiego Narodu. W ciągu kilku dni Profesor opublikuje następną "petardę", która ma szansę ZATRZYMAĆ pandemie.

Czyż nie o to nam teraz chodzi?

To, co Profesor przygotowuje do opublikowania, ochroni tysiące Polaków przed utratą zdrowia i życia. W niedalekiej przyszłości uratuje to tysiące polskich istnień i położy kres temu, z czym polskie społeczeństwo zmaga się teraz. Zlikwiduje tak zwane podziemie medyczne i doprowadzi do leczenia tego, czego dzisiaj wręcz nie wolno leczyć.

Bez żadnych wątpliwości muszę powiedzieć, że pozostali kandydaci to bez najmniejszego wątpienia wielcy ludzie, wielcy naukowcy.
Mamy jednak teraz do czynienia z sytuacją wyjątkową, gdzie polskiemu społeczeństwu potrzebna jest właśnie działalność CIAGŁA. Nie chodzi o jakieś konkretne wynalazek czy nawet wieloletnią pracę nad konkretnym problemem naukowym.

Chodzi o to, żeby przywrócić polskiemu społeczeństwu normalny sposób funkcjonowania, żebyśmy dłużej nie żyli w oparach tego obłędu.
O to właśnie walczy prof. Włodzimierz Korab-Karpowicz. dobycie tytułu "Osobowości Roku" w sposób znakomity mu tę walkę dla polskiego Narodu ułatwi. Głosując na prof. Korab-Karpowicza zadbamy o zdrowotny interes nasz i naszych przyszłych pokoleń.

Jak to zrobić?

Wystarczy wysłać SMS (a osoby z zagranicy, niestety musza wykupić prenumeratę, ja to zrobiłem na 50 kredytów = głosów.
Bardzo proszę o masowe głosowanie, bo jest to w naszym własnym interesie, a nie opisywanie niedoskonałości systemu głosowania itd..

Co jeszcze należy zrobić :

Rozsyłać zawiadomienia na wszystkich portalach, na wszystkich grupach, zawiadamiać Waszych znajomych w Polsce i na Świecie.

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/prof-n-dr-hab-wlodzimierz-korab-karpowicz%2C1960985/#coin-plebiscyty


Pozdrawiam

Jerzy Zięba

Konstytucja

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Materiały zamieszczone na stronach służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych,
dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Takie jest prawo i sie tego trzymajmy, zgodnie z art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ