Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

Udostępniajcie dalej!!!

Na prawdę warto poświęcić pół godziny na oglądnięcie filmu poniżej. Zaręczam, że nie będziecie żałować, bo tego nie zobaczycie ani w TV ani na YT. Takich rzeczy królikom doświadczalnym się nie pokazuje.

Najważniejsza część filmu z posiedzenia śledztwa komisji z polskim tłumaczeniem. Na YouTube nie zobaczycie, bo tam momentalnie ten film kasują aby ludzie nie wiedzieli, co się dzieje i jakie są realia i rzeczywiste dane poszczepienne. FB też pewnie ten film niedługo skasuje, ale wtedy wrzucę go na D.Tube, Bitchute czy Vk i będą mogli skoczyć.

Oficjalne posiedzenie i śledztwo komisji dotyczące zgonów i NOP'ów na skutek podawania ludziom eksperymentalnych preparatów, zwanych potocznie acz nieprawidłowo - szczepionkami.


Przesłuchania i śledztwo prowadzą przewodniczący Bryan Hughes oraz senator Bob Hall z Senackiej Komisji do Spraw Stanu Texas. To oficjalne posiedzenie i śledztwo komisji dotyczące zgonów i NOP'ów na skutek podawania ludziom eksperymentalnych preparatów, nieprawidłowo zwanych potocznie szczepionkami.

     Przypominam w tym miejscu, że pierwsze LEGALNE szczepionki na Sars-CoV-2 wg oświadczeń Pfizer'a pojawią się dopiero w pierwszej połowie 2024 roku, choć termin ten jest mocno niepewny bo już był raz przesuwany z 2023 roku. LEGALNE szczepionki pozostałych firm, jak Moderna, Astra Zeneca, itd. będą jeszcze później, bowiem Pfizer w swoich badaniach jest zdecydowanym liderem, a nie da się ich bardziej przyspieszyć.

Na filmie zobaczycie wiele wypowiedzi świadków procederu masowych NOP'ów poszczepiennych oraz lekarzy z pierwszej linii frontu mogących pochwalić się setkami sukcesów w profilaktyce i doraźnym leczeniu domowym Covid-19. Z reguły są oni właścicielami swoich prywatnych klinik w USA. Wystąpią m.in. dr Richard Bartlett, dr Ben Edwards, dr Amy Offutt, dr Angelina Farella.

W ogromnym skrócie...
Wg bazy danych prowadzonej przez CDC przez okres TYLKO 4 MIESIĘCY po przyjęciu obecnych preparatów testowych zmarło w USA 4178 osób (do 21 maja 2021). Dla pokazania obecnej skali śmierci wg tej samej bazy przez OSTATNIE 20 LAT, na skutek podania wszystkich istniejących szczepionek zmarło 4182 osób. Powtarzam, przez całe 20 lat, a tu tylko przez 4 miesiące 4178 osób, w tym całkowicie zdrowe nastolatki w wieku 15-17 lat! Na dokładkę dane z bazy CDC są bardzo poważnie ZANIŻANE, co stwierdziły badania na zlecenie MZiOS przeprowadzone na Harvardzie. Wnioski są wręcz druzgocące. Do bazy CDC zgłaszane jest ZALEDWIE 1% WSZYSTKICH NOP'ów! Sami producenci szczepionek szacują, że ilość NOP'ów w bazie CDC jest obecnie 50-krotnie zaniżona!

     Dla przypomnienia... Po raptem 53 zgonach po szczepieniu podczas epidemii Świńskiej Grypy szczepionki CAŁKOWICIE WYCOFANO Z RYNKU JAKO ZBYT RYZYKOWNE! Dwa niezależne światowe badania dowiodły, że ryzyko NOP'u lub zgonu po przyjęciu preparatów testowych po przechorowaniu, jest aż 3x wyższe!
Żadna szczepionka w historii ludzkości nigdy nie miała tak wysokiego wskaźnika poważnych powikłań, hospitalizacji i zgonów jak obecne testowe preparaty na Covid-19! Żadne szczepionki nawet się do takich wskaźników powikłań nie zbliżyły, bo zostały by dawno wycofane z rynku już po kilku takich zgłoszeniach. A tu mamy TYSIĄCE zgonów i takich zgłoszeń. Żadne inne szczepionki nie były nigdy w historii podawane ludziom bez uprzednich testów na zwierzętach, a już szczególnie dzieciom! Gdy zaczęto testy na zwierzętach obecnych preparatów testowych, testowane zwierzęta zdychały, więc zaprzestano badań szczepionek na Covid-19 na nich i rozpoczęto testy na ludziach. Na całej światowej populacji królików doświadczalnych...

Kilka cytatów z ulotek dla lekarzy udostępnianych wraz z preparatami w USA (Pfizer i Moderna) przez producentów.
"Skutki uboczne, niekiedy poważne, mogą się nasilić przy podaniu preparatu na szeroką skalę. Każdej osobie lub jej opiekunowi należy każdorazowo przed szczepieniem zakomunikować co następuje: Szczepionka ta nie uzyskała atestu FDA, a nigdy wcześniej w historii nie były podawane ludziom preparaty nie zatwierdzone przez FDA, poza badaniami klinicznymi."
"Każdy człowiek lub jego opiekun ma prawo do odmowy szczepienia."
"Na chwilę obecną brak jest danych na temat znanych i potencjalnych zagrożeń i korzyści szczepionek."
"Na chwilę obecną brak jest danych na temat ryzyka powikłań u kobiet w ciąży i matek karmiących."
"Nie ma żadnych danych dotyczących ryzyka powikłań u dzieci i nastolatków poniżej 18 roku życia. Ich dane nie są rzeczywiste i są ekstrapolowane z danych dotyczących osób dorosłych."

Tłumacz: nieznany
Oryginały posiedzeń: https://senate.texas.gov

PS. Aha, jeszcze jedno na koniec bo nie każdy wie. Texas to nie jakiś tam niszowy zapomniany mały stan, tylko potężny stan USA, grubo ponad 2x większy od Polski ;-)
194

Konstytucja

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Materiały zamieszczone na stronach służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych,
dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Takie jest prawo i sie tego trzymajmy, zgodnie z art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ