Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

Szanowni Państwo,

W związku z kolejnym przejawem cenzury moich postów przez administrację Facebooka, podjąłem decyzję o przeniesieniu publikowanych treści na własny serwer, pod adres http://zbigniew.martyka.eu.

Jak Państwo wiecie, kilka miesięcy temu Facebook skasował dwukrotnie mojego posta, zilustrowanego zdjęciem szczepionki firmy Pfizer. Wg administratorów, zdjęcie preparatu przedstawiało fałszywe treści (sic!). Tym razem publikacja linku do opracowania Dr n. med. Piotr Witczak - Proremedium dotyczącego badań naukowych, w tym tych najwyższej jakości, dotyczących m.in. braku skuteczności stosowania maseczek, okazała się "niezgodna ze standardami społeczności" i poskutkowała 3-dniowym zakazem publikacji.

Nie mogę sobie pozwolić na cenzurowanie przekazywanych Państwu treści i zamilczanie niewygodnych faktów. Dlatego zapraszam Państwa na stronę http://zbigniew.martyka.eu. Na Facebooku będą publikowane (w miarę możliwości) informacje o pojawieniu się tam nowych treści.

Dostaję od Państwa takie ilości korespondencji, że nie jestem w stanie choćby przeczytać wszystkich wiadomości, nie mówiąc o odpowiadaniu, a w niektórych przypadkach dokładnym analizowaniu przesłanych wyników badań czy opisów sytuacji. Staram się więc odpowiadać losowo na niektóre wiadomości, ale to naprawdę niewielki procent otrzymanej korespondencji. Bardzo Państwa proszę o zrozumienie.

Konstytucja

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Materiały zamieszczone na stronach służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych,
dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Takie jest prawo i sie tego trzymajmy, zgodnie z art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ