Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

Potwierdzenie członkostwa - Informacja dla nowych członków stowarzyszenia

Opublikowano: 24.10.2018 Autor: Administracja

Szanowni Państwo,
każdy kto wysłał oryginał deklaracji pocztą tradycyjną na adres siedziby stowarzyszenia otrzymuje w ciągu kilku dni informacje zwrotną o przyjęciu w poczet członków wraz z nadanym numerem członkowskim.
Informacja wysyłana jest na podany w deklaracji adres email.
Bardzo prosimy o sprawdzanie SPAMU

Jeżeli ktoś z państwa (po sprawdzeniu spamu) nie otrzymał potwierdzenia prosimy o wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Odsłony: 988

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.