Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Stacje pogotowia antysepsowego

Opublikowano: 22.10.2018 Autor: Webmaster

POGOTOWIE ANTYSEPSOWE służy pomocą  każdej potrzebującej osobie przebywającej w szpitalu, której życie jest zagrożone z powodu sepsy. Tylko i wyłącznie dla takich osób dedykowana jest ta akcja pomocy! Pomoc jest całkowcie darmowa i bez żadnych zobowiązań..

Informacje dla osób pragnących tworzyć stacje:
Kto chciałby dołączyć do AKCJI POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO i jest z terenu mapy, gdzie jeszcze nie zostały zapełnione miasta STACJAMI, oto jak postępować:

1. Stacje askorbinianu przydzielane są TYLKO CZŁONKOM STOWARZYSZENIA
2 . Po zapoznaniu się ze statutem stowarzyszenia na stronie http://www.zdrowapolska.org.pl i podjęciu decyzji o przystąpieniu należy wysłać deklaracje (plik pdf do pobrania na stronie)
3. Deklarację przesyłamy mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Jednocześnie wymagane jest przesłanie oryginału deklaracji na adres siedziby POCZTĄ TRADYCYJNĄ.
4. Po otrzymaniu oryginału deklaracji POCZTĄ TRADYCYJNĄ wysyłamy mailowo potwierdzenie o przyjęciu w poczet członków wraz z nadanym numerem członkowskim.

UWAGA: Osoby, które nie są w stanie zagrożenia życia a chciałyby mieć u siebie Ascorbinian Sodu 
mogą go nabyć na stronie https://ukryteterapie.pl 

Odsłony: 3149

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.