Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Pilne przesłanie Dr Carrie Madej w sprawie szczepionek CV_19

Opublikowano: 27.07.2020 Autor: Webmaster
     Informacje o szczepionkach w Covid19, nanotechnologii, aplikacjach zdrowotnych na smartfony, rDNA, rRNA, patentowaniu GMO.

     Cząsteczki rekombinowanego DNA (rDNA) to cząsteczki DNA utworzone za pomocą laboratoryjnych metod rekombinacji genetycznej (takich jak klonowanie molekularne) w celu połączenia materiału genetycznego z wielu źródeł, tworząc sekwencje, których w innym przypadku nie można byłoby znaleźć w genomie.

     Unieśmiertelnione komórki (zwane również komórkami ciągłymi lub liniami komórkowymi) to komórki pierwotne, których telomery i / lub geny supresorowe guza zostały zmienione. Geny supresorowe nowotworów (np. P53 i Rb) są ważne dla sygnalizowania komórce, aby przestała się dzielić, gdy prawdopodobieństwo uszkodzenia DNA jest wyższe (tj. po wielu cyklach komórkowych). W przypadku unieśmiertelnionych komórek geny te zostały zniszczone lub ich funkcja została zahamowana, dzięki czemu komórka może dzielić się w nieskończoność.

Informacje o szczepionkach: NVIC.org


Hydrożelowe roboty:
https://www.youtube.com/watch?v=hTTlT7CWRLQ

Implanty biosensoryczne:
https://www.youtube.com/watch?v=jzOeY2DVHyE


https://www.theverge.com/2019/7/16/20...

https://vaccine.guide

https://www.sciencealert.com/an-invis...
Skład szczepionek:
https://www.cdc.gov/vaccines/pubs/pin...
Szczepionki z komórek abortowanych dzieci:
https://www.ageofautism.com/2016/06/w...

WHO ogłosiła plan zaszczenienia każdej osoby na świecie:
https://healthimpactnews.com/2020/bil...
 
Odsłony: 104

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.