Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO:
18 262 20 85 
MAPA POGOTOWIA

     Kary Mullis to amerykański biochemik uważany za wynalazcę reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), fundamentalnej dla biologii molekularnej techniki, pozwalającej na kopiowanie specyficznych sekwencji DNA. Za pracę w tej dziedzinie Kary Mullis otrzymał w 1993 Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii. W tym wideo przedstawiam jego sylwetkę i historię powstania testu PCR który używany jest obecnie do testowania osób z podejrzeniem o zarażenie koronawirusem. Oprócz Kary Mullinsa przytoczę jeszcze opije innych lekarzy, którzy przestrzegają nas, że test ten nie powinien być stosowany, gdyż jego funkcjonalność nie pozwala na uzyskiwanie poprawnych rezultatów.Linki do materiałów użytych w tym wideo
https://en.wikipedia.org/wiki/Kary_Mu...
https://en.wikipedia.org/wiki/Benoit_...
https://www.davidrasnick.com/vaccines...
https://www.iheart.com/podcast/256-th...
https://en.wikipedia.org/wiki/Project...

https://youtu.be/vaMZ4NyNCwI
https://youtu.be/pWcxVVIXZ4I
https://youtu.be/bKW-qoScKvc


FAIR USE NOTICE: This video may contain copyrighted material. Such material is made available for educational purposes only. This constitutes a 'fair use' of any such copyrighted material as provided for in Title 17 U.S.C. section 107 of the US Copyright Law.

Komentarze:
robs2203: 7 godzin temu (edytowany)
Nie pozwólcie się testować! Funkcjonuje aktywne pojęcie tzw choroby bezobjawowej. Bezobjawowo to my mamy raczej wszystkie choroby. Na przykład, schizofrenię bezobjawową, często 'wykrywaną' w czasach stalinowskich. 'Odpowiedni' test wykryje wszystko co 'oni' zechcą, oczywiście z wiadomymi (nawet globalnymi) efektami i konsekwencjami. Skutki takiego politycznego 'testowania' na korwirusa odczuwa teraz cały świat. Smutna prawda wynikająca stąd jest taka, że skuteczny test wirusowy, nie został jeszcze odkryty (!).

Przemek 7 godzin temu
Niemcy mówią dość kłamstwa.
https://youtu.be/KGUFLDEKgLs
Demonstracje, ludzie bez maseczek.

Danuta Kostka 7 godzin temu
Świetny materiał. Zrobił Pan kawał dobrej roboty. WIEDZA I ŚWIADOMOŚĆ PONAD WSZYSTKO! TO KLUCZ DO WOLNOŚCI. Każdy ponosi konsekwencje swoich działań . Ogromne sztucznie nadęte ego wkrótce pęknie jak nadmuchany balon. DZIĘKUJĘ ZA BEZCENNE INFORMACJE!

Konstytucja

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Materiały zamieszczone na stronach służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych,
dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia.
Takie jest prawo i sie tego trzymajmy, zgodnie z art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ