Już oficjalnie! KORONAWIRUS operacją 'fałszywej flagi'! Robert D. Steele: list do Premiera!"Prawda za wszelką cenę obniża wszystkie koszty" - Robert David Steele

Robert David Steele, były szpieg CIA, współzałożyciel Marine Corps Intelligence Activity, czołowy recenzent non-fiction, autor wielu książek na temat wywiadu, zarządzania i reformy wyborczej, zapewnia jedenastopunktową ocenę fałszywej pandemii przez wywiad etyczny. Został zaproszony przez premiera ważnego kraju, który teraz rozumie i zdaje sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy okłamani w bardzo kompleksowy i uporządkowany sposób. Ich zaproszenie przyszło po obejrzeniu mojej wcześniejszej czterominutowej prezentacji https://youtu.be/87ov9tGoIus. Niech Bóg błogosławi każdego z nas, gdy będziemy robić to, co ludzkość ma robić: MYŚL!

UWAGA: poniżej podaję swój tekst.

Kluczowe punkty:

1. Choroba popromienna i wszystkie formy grypy mają takie same symptomy. Fakt ten musi stać się przedmiotem edukacji na szczeblu publicznym. Obniży to w znacznym stopniu panikę społeczeństwa przed nieznanym (koronawirusem) i  rosnącego społecznego zaniepokojenia przed technologią 5G.

2. 5G jest czynnikiem, którego nie wolno zignorować. Jeśli zostanie zignorowany, rząd poniesie prawdziwą porażkę ww właściwej ocenie, tego co się naprawdę dzieje,

3. Olbrzymim błędem Chińczyków było zignorowanie technologi 5G i ekstremalnie niskich częstotliwości (ELF), które w Wuhan zajęły powierzchnię równą Nowemu Jorkowi i zanieczyszczenia smogiem elektromagnetycznym w ich początkowym oszacowaniu. Kolejnym błędem, który pogorszył jeszcze sytuacje było spędzenie w jedno miejsce osób z chorobą popromienną z obniżoną odpornością oraz osób zarażonym bezpośrednio kononawirusem.

4. Aktualna diagnoza lekarska jest całkowicie podejrzana. Wielu osób z normalną grypą jest błędnie diagnozowanych jako zarażonych koronawirusem. Wiele osób  cierpiących na chorobę popromienną (zwłaszcza pasażerów samolotów) jest błędnie diagnozowanych jako korona.

5. Nie można ufać Amerykanom - prezydent ma dobre zrozumienie sprawy, jednak CIA i CDC sieją propagandę strachu, a ich motywacją jest oprócz ignoranctwa  jest chęć obrony budżetu i zbudowania nowego. Trwają tez olbrzymie prace Deep State w celu podkopania reelekcji prezydenta Trumpa w nadchodzących wyborach. Muszę tu podkreślić ze kluczowe działaności CDC jest prowadzone przez przeciwników Trumpa i niedobitki po Obamie, w szczególności dr Nancy Messonnier, siostrę oskarżonego o zdradę  Roda Rosenstein.

6. Prezydentowi Trumpowi można zaufać - Powinniśmy go wszyscy poprosić, aby zażądał pełnej dokumentacji wywiadu odnoście do każdego telefonu, każdego maila, każdego SMS i każdej innej formy komunikacji  pomiędzy Billem Gatesem a uczestnikami konferencji Event 201. Były tam zgromadzone osoby, które odpowiedzialne są za  agendy depopulacji Ziemi przez przymusową szczepionkę, która zawiera identyfikator cyfrowy i nigdy nie testowaną przez żadne uczciwe podmioty. Muszę to podkreślić: Robert Kennedy  junior udowodnił w sądzie fakt w sprawie szczepionek: ŻADNA szczepionka nie była nigdy właściwie przetestowana, a ta szczepionka, która ma być wmuszona ludziom będzie działać również jako sterylizator. Ten sam składnik, który niedawno znaleziono w szczepionkach Billego Gatesa dla Afryki.

7. Premier powinien przeczytać całemu społeczeństwu poniższe oświadczenie, z pełnym szacunkiem dla Premiera Włoch, który to powiedział:

„80% wszystkich chorych zdrowieje sama, 15% potrzebuje leków, a 5% wymaga pobytu w szpitalu. Wszystkie 17 osób, które do tej pory zmarły we Włoszech, miały już wcześniejszej poważne problemy zdrowotne. Żadna zdrowa osoba, która złapała koronawirusa, nie umarła. To alarm bez żadnych podstaw. Na początku służby zareagowały tak jak zareagowały ponieważ nie miały prawdziwych o wirusie. Ale bliższym zbadaniu zobaczyli, że informacja jest zbyt przesadzona.” - Włoski gubernator Luca Zaia z regionu Veneto. (Źródło)

8  Z całym szacunkiem dla Premiera i kraju, którego to dotyczy, ten drakoński akt, który został zaproponowany jest najgorszym z możliwych do podjęcia. Zniszczy on wiarygodność Rządu w oczach ludzi i może przyspieszyć odejście kraju X ze Wspólnoty Narodów. Gdyby powiedziano, że „jedyną rzeczą, której powinniśmy się bać, to sam strach”. Teraz musimy to sobie powiedzieć dość wyraźnie, że „jedyną rzeczą, której musimy się bać, jest idiotyzm rządu i nieadekwatna reakcja”.

9. Pozwólcie, że przedstawię tę kwestię w dwóch podpunktach:

a) Wiele lat temu wiceprezes ds. Żeglugi morskiej Merck, powszechnie uważany za najlepszego eksperta w dziedzinie zagrożenia statków ze strony somalijskich piratów, powiedział marynarce wojennej USA i mnie oraz wielu innym, że w szerszym planie rzeczy pojedynczy incydent terrorystyczny, taki jak przejęcie statku nie było niczym więcej niż wypadkiem kolejowym. To dalsze działania rządów w postaci plagi nowych przepisów, inspekcji i innych przeszkód dla biznesu naprawdę spowodowało głębokie i trwałe szkody. Do tego dodam tzw. "żółte dziennikarstwo" i propagandę strachu sianą przez media, która jest totalnie nieetyczna i pozbawiona podstaw intelektualnych

b) Liczba osób, które umierają z powodu normalnej grypy, chorób serca, raka płuc, wypadków drogowych, a nawet morderstw domowych, jest znacznie wyższa niż liczba osób umierających z powodu domniemanego wirusa. Narastanie strachu - i gromadzenie nawet papieru toaletowego i wody - oraz strach przed sobą nawzajem - oraz perspektywa potencjalnie nietestowanej szczepionki zawierającej prawdopodobnie identyfikator cyfrowy, a w najgorszym przypadku elementy sterylizacji w celu przyspieszenia programu wyludniania - wszystkie niszczą społeczną strukturę Pana kraju.

10 Z całym szacunkiem rekomenduję Premierowi, by zatrzymał ten drakoński plan i wprowadziła narodowy dzień śledztwa wszelkimi dostępnymi środkami. Prawda za wszelką cenę obniża wszystkie inne koszty.

11 Jestem gotów przybyć do waszego kraju bez maseczki i publicznie to wszystko ogłosić w narodowej telewizji, całując jednocześnie atrakcyjną panią zdiagnozowaną z koronawirusem. Zrobię to w pełnej służbie ludzkości.
Niech Bóg błogosławi Pana, Panie Premierze, Pana Kraj!
Niech Bóg błogosławi Amerykę i prezydenta Stanów Zjednoczonych!
(tłum. Urssalla)