Wiadomości

Nie daj się spasteryzować!

Czy zastanawiało Was kiedykolwiek skąd bierze się podział na medycynę konwencjonalną (alopatyczną, współczesną) i niekonwencjonalną (tradycyjną, alternatywną, naturalną, holistyczną)?

Czy tak było zawsze?

Dlaczego przedstawiciele jednego i drugiego nurtu walczą ze sobą zamiast współpracować?

Podobno ta pierwsza jedynie słuszna medycyna jest oparta na badaniach naukowych, a ta druga nie.

Czyżby?

Bezkarność+

Na najbliższym posiedzeniu sejmu, 16 i 17 września, punkt ustawy nazwanej "Bezkarność+", będzie procedowany:

"Nie popełnia przestępstwa, kto w celu zapobiegania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym i bez naruszenia tych obowiązków lub przepisów podjęte działania nie byłyby możliwe lub byłyby istotnie utrudnione."

- To furtka do przekroczenia prawa i wszystkich przepisów, wystarczy zasłonić się koniecznością walki ze zjawiskiem COVID-19 - komentuje Iwona Wawruszczak. - Już były nadużycia, np. finansowe - respiratory pana Szumowskiego, które nie dotarły, maseczki za nie wiadomo jakie pieniądze, czy druk kart wyborczych do wyborów korespondencyjnych. To są ciężkie miliony, nasze, państwowe pieniądze. Apelujemy do posłów PiS: nie wolno wprowadzać przepisów, które z góry czynią bezkarnymi funkcjonariuszy państwowych.

Nowa szczepionka

Nową szczepionkę na #covid powinniśmy najpierw przetestować wyłącznie na przedstawicielach rządu.
Jeżeli nic im nie będzie, znaczy że bezpieczna.
A jeżeli poumierają, Naród będzie bezpieczny.

Wojciech Cejrowski

Umowa podpisana: Polska kupi szczepionkę od AstraZeneca


Rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andruszkiewicz zapowiedział, że Polska na pewno kupi szczepionkę przeciw Covid-19. Choć oficjalnie szczepionki jeszcze nie ma, to przedstawiciel resortu zdrowia przyznał, że jedna umowa na zakup została już podpisana.

To są prawdziwe tortury

Zaczipowali ludzi w USA a potem ich torturowali!
Proszę o masową kolportację! Poniższy filmik z kanału YouTube „Elektromagnetyczny Świat Nowotworów”: „W USA zaczipowali ludzi. Zaczęto ich potem przez czipy brutalnie torturować! 


Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2iaIG8O_l24

Teleporady

Latami skarbówka wydawała interpretacje podatkowe, według których teleporady nie są usługami medycznymi, ponieważ nie ma osobistego kontaktu z pacjentem. Z tego powodu teleporady medyczne nie mogą być zwolnione z VAT. Skarbówka twierdziła:

"Nie można zatem świadczonych przez niego usług określić mianem usług opieki medycznej. Nie można bowiem świadczyć usług w zakresie opieki medycznej, bez wnikliwego zbadania danej osoby, jej obserwacji oraz opieki nad nią w procesie działań medycznych, a to podstawowe warunki definiujące te usługi."

Mimo to, obecnie teleporady mają być standardem. Zmieniła się mądrość etapu, można nagle skutecznie zbadać pacjenta przez telefon lub Skype. Jak powiedział dr Paweł Grzesiowski "To nie jest rozwiązanie szczęśliwe, zmuszanie pacjenta do wizyty w przychodni i zmuszanie lekarza do oglądania pacjenta". W sumie to się zgadzam, nasz system ochrony zdrowia działałby znacznie lepiej, gdyby nie pacjenci i ich choroby. Jak nie będzie pacjentów, tyle problemów się nagle rozwiąże. Ale to nie koniec dziwnych wypowiedzi autorstwa wpływowych lekarzy.

Z FB: CO SŁUŻBA ZDROWIA MÓWI ANONIMOWO O PANDEMII ?

     Poniżej przedstawiamy wam ciekawe spojrzenie na całą ”plandemię” z punktu widzenia pracowników S.Z w tym wypadku ratowników medycznych, autorzy tekstów pozostali anonimowi. W treści znajdziecie garść faktów o których nie mówią w TV.
   Wyznanie pani ratownik. "Ok…Jestem ratownikiem i orientuję się w temacie. Chciałabym odnieść się do śmierci z powodu Covid-19. Otóż sprawa wygląda tak: Po pierwsze, testy nie są przeznaczone do diagnostyki, lecz do badań naukowych. Wyniki są jak w rosyjskiej ruletce – zależy, jak trafi więc są zupełnie niewiarygodne. Po drugie, za stwierdzenie u pacjenta Covid -19 szpitale dostają dość wysokie dodatki. I po trzecie, za podłączenie do respiratora jest już konkretna kasa. I tutaj mamy problem. Pacjenci z zapaleniem płuc podłączani są do respiratorów wysokociśnieniowych. Często mają zakrzepicę płucną. Co robią lekarze? Podkręcają ciśnienie , a ponieważ w płucach nie ma wymiany gazów, tkanka płucna zostaje rozrywana. Pacjent strasznie wówczas cierpi. Umiera.