Numer POGOTOWIA ANTYSEPSOWEGO: 18 262 20 85  więcej info...

Stowarzyszenie nie udziela porad medycznych

"Jeśli zrezygnujesz z wolności na rzecz bezpieczeństwa,
nie będziesz miał żadnej z tych rzeczy"

Lekarz: dlaczego nie noszę maseczki?

Opublikowano: 25.07.2020 Autor: Webmaster
1. Nie noszę maski na twarzy, ponieważ jest ona idealnym siedliskiem dla bakterii, wirusów i grzybów, które mogą dostać się do mojej jamy ustnej i do płuc, wywołując bardzo niebezpieczne choroby, np. śmiertelną grzybicę płuc.

2. Nie noszę rękawiczek w miejscach publicznych, ponieważ mam dość rozumu, aby zdać sobie sprawę, że muszę zmieniać rękawiczki za każdym razem, gdy dotykam czegoś innego, w przeciwnym razie stają się one brudnym rezerwuarem zarazków, siedliskiem bakterii, wirusów i grzybów oraz potencjalnym źródłem zakażeń.

3. Skóra, która nie oddycha, bo jest szczelnie pokryta przez kilka godzin maską lub rękawiczką, wydziela pot, który jest doskonałą pożywką dla wielu patogenów. W uwięzionej pod maską plwocinie można z całą pewnością odnaleźć bakterie, grzyby i koronawirusy.

Czytaj więcej...

Oszustwo: 11 założeń COVID oparte na strachu, a nie na faktach

Opublikowano: 20.07.2020 Autor: Webmaster
     Założenia COVID oparte na strachu, a nie na faktach, mają na celu ukazanie go jako bardzo niebezpieczny wirus. Zimno skalkulowana kampania propagandowa wokół tej „pandemii” osiągnęła swój cel. Czytaj więcej

KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Źródło: http://medycyna-komorkowa.com/11-zalozen-covid-oparte-na-strachu-194/

Maseczki są NIEBEZPIECZNE!!!

Opublikowano: 18.07.2020 Autor: Webmaster

Maski są niebezpieczne.

10 akcji na rzecz „Szczepień dla wszystkich”

Opublikowano: 12.07.2020 Autor: Webmaster


Źródło: https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/10actions_en.pdf

10 kierunków dziełań, aby wyszczepić wszystkich:

1. Należy promować globalne polityczne przywództwo oraz wspierać zaangażowanie na rzecz szczepień. Należy budować efektywną współpracę i partnerstwo – zarówno na płaszczyźnie międzynarodowej, narodowej, regionalnej i lokalnej z urzędami ds. zdrowia, rodziną i krewnymi osób z dziedziny zdrowia, przedstawicielami społeczeństwa cywilnego, gminami, naukowcami oraz przemysłem w celu globalnej ochrony ludzkości dzięki zastosowaniu szczepień.

2. Należy się upewnić, że we wszystkich krajach istnieją narodowe strategie wyszczepień, które zostaną efektywnie zastosowane. Upewnić się, że wszystkie kraje posiadają wystarczające zrównoważone zaopatrzenie finansowe w zgodzie z postępem na drodze do zabezpieczenia zdrowotnego każdego człowieka i nie wolno nikogo zostawiać w potrzebie.

3. Należy wprowadzić silne systemy nadzoru dla chorób, które dzięki szczepieniom nie mają prawa się pojawić, które powinny być wyeliminowane i wybite na całym świecie.

Czytaj więcej...

Dr Adam Przygoda: Pachnący Komandos, czyli cała prawda o czosnku

Opublikowano: 09.07.2020 Autor: Adam Przygoda
Dr ADAM PRZYGODA: Historia, właściwości, odporność (na wirusy) i jaki jest najlepszy.


źródło: https://www.facebook.com/100004171721333/videos/1694868783995496/

Sepsa bez tajemnic

Opublikowano: 07.07.2020 Autor: Webmaster

     Portal prowadzi ratowniki medyczny, który napisał pracę dyplomową pt.: "Witamina C wsparciem w walce z sepsą", którą obronił z wyróżnieniem.
Ze względu na bardzo ważny interes społeczny postanowił ją udostępnić w całości zupełnie za darmo.

Do pobrania na jego stronie.

Premier Mateusz Morawiecki: nie ma się czego bać!

Opublikowano: 03.07.2020 Autor: Webmaster
     Mateusz Morawiecki mówi prawdę. "Nie należy się bać wirusa, bo to "choroba" jak każda inna. Dobrze, że nie jesteście już w maskach, bo nie ma się czego już obawiać, choroba pokonana!"

Zobacz wypowiedź na FB. Opublikowany przez Sebastiana Markiewicza Czwartek, 2 lipca 2020

Ostrzeżenie: druga fala zachorowań planowana na jesień 2020.

Opublikowano: 27.06.2020 Autor: Webmaster
Dr Rashid Buttar     W tym tygodniu, w czwartek spotkało się 150 lekarzy online. Prowadzili dyskusję o tzw. nadchodzącej drugiej fali zachorowań na Covid-19 oraz o tym, co w tym temacie dzieje się na świecie.
     Oto fragment wypowiedzi Dr. Rashida Buttar*:
„Chciałbym, aby świat zrozumiał proroczą naturę tego, co zostało powiedziane już w 2017 r., że będzie taka pandemia. Nie jest możliwe, aby ktoś mógł to przepowiedzieć, chyba że ta osoba miała jakieś wewnętrzne informacje o możliwości wypuszczenia jakiegoś patologicznego, potencjalnie pandemicznego, niewytłumaczalnego patogenu. Nie jest możliwe by to przewidzieć. Jeśli nie jesteś w stanie przewidzieć tego, co będzie się działo na rynku jutro czy pojutrze, nie przewidzisz liczb w lotto w następnym tygodniu, jak możesz przewidzieć pandemię?

Czytaj więcej...

Spotkanie z Jerzym Ziebą: 27.06.2020

Opublikowano: 27.06.2020 Autor: Webmaster
Spotkanie z Jerzym: glifosat

Uwaga na korupcję w walce z pandemią – ostrzega Watykan

Opublikowano: 17.06.2020 Autor: Łukasz Sośniak SJ – Watykan
     Uwaga na korupcję w walce z pandemią – ostrzega Stolica Apostolska. „Kryzys może stanowić okazję do poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań, także w walce z tym procederem” - czytamy w oświadczeniu, które przedstawił podczas wideokonferencji przygotowującej 28. Forum Ekonomiczne i Środowiskowe OBWE ks. Janusz Urbańczyk, stojący na czele papieskiej delegacji.

Czytaj więcej...

Rewelacyjny wywiad z Dr Zachary Bush

Opublikowano: 17.06.2020 Autor: Webmaster
Na kanale : bitchute.com/jerzy-zieba absolutnie REWELACYJNY wywiad Del Bigtree z dr. Zachary Bush.
Jest to z polskim lektorem!

Jesteście tak bardzo żądni wiedzy o zdrowiu, o szczepieniach, o zdrowym stylu życia, o świadomości.. Ten wywiad jest absolutnym unikatem!

Czytaj więcej...

Uwaga

Informacje zawarte na tych stronach nie są podręcznikiem medycyny, ani nie służą do diagnostyki lekarskiej. Są tylko zbiorem informacji dotyczących wspomagania leczenia oraz wrażają opinię ich autorów na podstawie art. 54.1 Konstytucji RP, która to gwarantuje im wolność do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Sugestie zawarte tutaj zawarte są tylko i wyłącznie informacją, która może oczywiście być wykorzystana, ale każdy organizm może reagować inaczej.
Każde użycie opisanych substancji musi być skonsultowane z lekarzem. Autorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki zastosowania zawartych na tych stronach informacji.