Odsłon: 258
     Do dnia dzisiejszego zmarło w naszym kraju 74 917 osób z powodu choroby COVID-19. Pomińmy już fakt naciągania danych pod tezę, bo rzeczywistych przypadków jest pewnie połowę z tego, ale załóżmy na wyrost, że oficjalne dane są prawdziwe. W Polsce żyje obecnie 37 970 000 obywateli. Matematyka jest nauką suchą i bezlitosną, nie poddającą się ideologii ani rachubom politycznych szarlatanów. Kalkulator nie kłamie.


     Śmiertelność koronawirusa wynosi zatem maksymalnie dwie dziesiąte procenta, a zatem na tysiąc Polaków, z powodu tej choroby zmarło maksymalnie dwóch, przez piętnaście miesiecy tej niby pandemii, licząc od marca zeszłego roku. Do 9 marca tego roku, a mamy już koniec czerwca polska gospodarka w wyniku tak zwanych obostrzeń straciła 185 miliardów złotych a do dziś 400 tysięcy ludzi straciło pracę, splajtowało samych tylko lokali gastronomicznych 15 tysięcy a 12 tysięcy ludzi popelniło samobójstwa. A ilu Polaków zmarło z powodu zamknięcia służby zdrowia? Minimum sto dziesięć tysięcy! Minimum... A te 75 tysięcy zmarłych na COVID-19? Ilu by dziś żyło gdyby ich leczono zgodnie z wiedzą medyczną a nie ZALECENIAMI ludobójczej miedzynarodowej mafii?

    Zamordowali blisko dwieście tysięcy ludzi w ciągu piętnastu miesięcy. Wyparowało z kraju sporej wielkości miasto. A miliony doprowadzili do paranoi, obłędu i lęku o przyszłość, utratę pracy i widma biedy. I teraz oto te bandyckie skurwysyny z łapami ubroczonymi krwią po łokcie ogłaszają jakieś kolejne bzdety czy delty. Chcą się bawić dalej. I chcą wszystkich wyszczepić! Chcą zaszczepić cały kraj przeciw chorobie uśmiercającej jednego, góra dwóch Polaków na tysiąc. Tylko ten fakt pokazuje niszczycielską moc medialnych kłamstw, naukowych manipulacji i politycznej propagandy. I ogromnej korupcji. A ponad połowa nacji polskiej weszła w tę narrację.

     Zrobili z ludzi debili na poziomie debilizmu przekraczającego ludzką wyobraźnię. A reszta? Dlaczego ta reszta tak się strasznie buntuje? Bo nawet jeśli nie czyta i nie analizuje, to widzi świat własnymi oczami, nie zaś oczami telewizyjnego gówna. I patrząc czuje, wie, że to wszystko to pic i gigantyczne oszustwo. Dlatego noszą maski na brodzie albo wcale i dlatego nie chcą się szczepić. Historia określi operację COVID-19 jako największy zbrodniczy przekręt epoki nowożytnej. Psychologiczną wojnę przy użyciu genetycznej broni biologicznej w wersji demo, czyli patogenu nie masowej śmierci ale masowego chaosu. Bo tak to zaplanowano. Perfekcyjnie.

     Globalny system globalnej korupcji i strachu o krzesła, który każe płynąć na tej zbrodniczej fali. Morawiecki, Niedzielski i Dworczyk nie są w zmowie z żadnymi NWO, to karykaturalna interpretacja faktów, która zaciemnia obraz sytuacji. Oni "są pod presją" - by zacytować Dworczyka w jego słynnych mailach. Ci bandyci po prostu wiedzą, że jeśli chcą utrzymać władzę to muszą robić to samo co robią bandyci na Zachodzie. Tu nie ma sensu doszukiwać się spisków, to tylko psychologia i filozofia polityki. A teraz chcą szczepić dzieci. Nie wiem czy zmarło z powodu wirusa SARS.Co.V-2 w Polsce choć jedno dziecko... Jeśli nawet te suche matematyczne dane nie docierają do otaczających nas turbo kretynów w kagańcach, stojących w kolejkach po złoty strzał, to znaczy, że doszliśmy do ściany i nie ma żadnej nadziei. A to trwa. I trwać jeszcze będzie.

     Otwieramy - zamykamy - znów otwieramy - i znów zamykamy. Psy blokujące ludziom wejścia do klubów, ściganie za nienoszenie jakichś szmat na twarzy, paranoja i terror, maseczka przy bufecie w knajpie ale przy stoliku już nie, zamknięte cmentarze i lasy, limity osób podczas Wigilii... Język polski nie dysponuje odpowiednio dosadnymi określeniami aby to nazwać. Oglądaliście SPARTAKUSA? Film kończy sie sceną krzyży przy drogach, gdzie wiesza się winnych. Dziś przy drogach powinny stać szubienice. Ale ich nie ma. I nie będzie. Bo żyjemy pośród idiotów, tchórzy i bezmózgów. Dlatego winnych nigdy nie będzie. Idioci chcą żreć burgery w fast foodach. I za te burgery jeśli przyjdzie pora to wszczepią sobie kolejne dawki. Over.

Źródło: https://www.facebook.com/groups/144687256276690/?ref=bookmarks